Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yüzüklerin Efendisi'nin online oyunu geliyor

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347697 26-01-2007 10:22 GMT-1 saat    
Yüzüklerin Efendisi'nin online oyunu geliyor.

Sinema filmleri büyük ses getiren J.R.R. Tolkien'in ünlü roman üçlemesi "Yüzüklerin Efendisi"nin bilgisayar oyunu 24 nisanda piyasaya çıkacak.

Bilgisayar oyunu şirketleri Turbine ve Midway Games'in piyasaya süreceği oyun, "Yüzüklerin Efendisi Online: Angmar'ın Gölgeleri" (The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar) adını taşıyor.

Oyunun yaratıcıları, Yüzüklerin Efendisi'nin ilk online bilgisayar oyununun "Orta Dünya"yı kitaba bağlı olarak "yeniden yarattığını" ve oyuncuların binlerce sanal karakter yaratabileceklerini kaydetti.

Ancan Tolkien'in 1954 ve 1955 yıllarında yayımlanan üçlemesinin bütün ayrıntılarını bilen Yüzüklerin Efendisi hayranları, oyunun Tolkien'in "gerçek dünyasını" yansıtabileceğinden kuşkulu.

Bilgisayar oyunlarının incelenip değerlendirildiği en önemli sitelerden "GameSpot.com"a yazan bir yorumcu, "Bir oyunu oynamadan önce değerlendirmek zor, ama bu oyunun gerçek Yüzüklerin Efendisi gibi olmayacağını hissediyorum" ifadesini kullandı.

Oyuncular, şeytanın güçleri ile savaşmak için Yüzüklerin Efendisi anlatısındaki 4 iyi ırkı, yani insanlar, elfler, hobitler ve cücelerin özelliklerini kullanarak kendi karakterlerini yaratabilecekler, ancak ana rollerden birini üstlenemeyecekler. Oyuncular "düşmanın orduları" ile savaşta ana karakterlere yardımcı olmak için kendi yarattıkları karakterleri kullanacaklar.Oyuncular ayrıca devasa çayırlarda seyahat etmek için at kiralayabilecekler.

Oyunun ilk versiyonlarına bu ay başında göz atma imkanı verilen değerlendirmeciler, sayısal Orta Dünya'nın zengin ayrıntılara sahip manzaraları ve mimarisi ile grafik olarak güzel bir dünya olduğunu belirtti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <