Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Tıkla Google'ı ABD'yi dolaş

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347802 01-06-2007 15:30 GMT-1 saat    
Tıkla Google'ı ABD'yi dolaşGoogle ve Microsoft, bazı kentlerdeki sokakların ayrıntılı resimlerinin yer aldığı ve internet kullanıcılarının sokaklarda yaya gibi gezmesini sağlayan servislerini hizmete soktu.

Google Earth yetkililerinden John Hanke, Google'ın dün hizmete giren ''Street View'' hizmetinin şu anda ABD'nin San Francisco, New York, Las Vegas ve Denver kentlerinin bazı caddelerini kapsadığını, yakında başka kentleri de ekleyeceklerini söyledi.bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) sanal gezintinin linki

SANAL OLARAK YÜRÜNÜYOR

Hanke, ''Street View ile internet kullanıcıları, caddelerde sanal olarak yürüyebilecek, bir restorana bakıp içeri girebilecek, otobüs duraklarını yakından görebilecek ve yönlerini belirlemek için sokaklardaki işaretleri inceleyebilecek'' dedi.

Microsoft'un hizmete soktuğu ''Live Search Maps'' servisi de 3 boyutlu fotoğraflarla caddelerde sanal gezinti imkanı sağlıyor.

SIRADA DİĞER KENTLER VAR

Microsoft'un İngiltere, Kanada ve ABD kentleri için bu hizmeti sunduğu ve yaz sonuna kadar hizmetini diğer ülkelerin kentlerini de katarak genişletmeyi planladığı belirtildi. ''Street View'' ve ''Live Search Maps''deki gerçek sokakların ayrıntılı fotoğraflarında, buralardaki kişi, araç ve binalar da yakından görülüyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <