Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Tuşlu Çift SIM Kartlı General Mobile DST11

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347850 14-07-2007 21:00 GMT-1 saat    
Çift hat kullanıcılarını iki telefonla dolaşma sıkıntısından kurtaran General Mobile, çift SIM kart teknolojisine sahip olan kayan kapaklı yeni modeli DST11'i satışa sundu.

Dünyanın ilk çift SIM kart ile çalışan mobil telefonu ile bir ilke imza atan General Mobile, şimdi de çift SIM kartlı özelikli DST11 modelini satışa sundu. DST11'i bir önceki modelden ayrıştıran en büyük özelliği ise tuş takımı ile kayan kapak tasarımı.

Çift anteni sayesinde iki farklı operatörün kartlarının aynı anda çalışmasına olanak sağlayan DST11, sol tarafındaki arama tuşu ile birinci hattı sağ tarafındaki arama tuşu ile ikinci hattı kullanmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda farklı hatlara gelen çağrıları bekletme ve çağrılar beklerken başka bir arama yapmanıza olanak sağlayan DST11, ayrıca aynı anda istenilen hattan SMS yollamaya-almaya olanak sağlıyor. Kayan kapaklı tasarımı ile göz alan ürün MP3 formatında müzik ve MPEG4formatında video izlemeye de olanak tanıyor.

Ürünün, 256K renkli 2 inç büyüklüğünde ekranı ve video kaydı yapabilen 1.3 megapiksel kamerası bulunuyor. E-mail alıp gönderme desteği de sunan DST11'in 950 mAh gücündeki lityum iyon pili, 3 saat 40 dakikaya kadar konuşmaya olanak sağlıyor.

80 gram ağırlığında ve 98x49x17.9 (mm) boyutlarında olan General Mobile DST11, 1GB mikro SD kart, USB şarj, araç şarjı ve yedek bataryası ile KDV dahil 840 YTL fiyatla satılıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <