Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Vista SP1'in yanlış alarmı düzeltildi.

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347867 24-07-2007 12:22 GMT-1 saat    
Microsoft, Vista için SP1'in deneme sürümünün hazır olduğu bilgisinin doğru olmadığını, haberin yazım yanlışlığından kaynaklandığını açıkladı.Microsoft, Vista için SP1'in deneme sürümünün hazır olduğu bilgisinin, yazım yanlışlığından kaynaklanan bir hata olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz hafta başında, Microsoft Windows'daki gelişmeleri takip eden Winbeta.org'un, Windows Driver Kit geliştiren ekipten gelen e-postaya dayandırarak verdiği, Vista SP1'nin deneme sürümünün indirilmeye hazır olduğu ile ilgili haber Microsoft tarafından düzeltildi.

Microsoft, haberin dünya basınında yayılması üzerine, ortada yazım yanlışlığından kaynaklanan bir hata olduğu açıklamasını yaptı. Şirket yaptığı açıklamada; hazır olan SP'nin deneme sürümünün, Windows Vista için değil Windows Server 2008 için olduğunu belirtti.

Microsoft bununla beraber, Vista için SP1 hazır olmasa da; üzerinde çalışmaların devam ettiğini ve ne kadarerken yayınlanırsa, daha fazla kullanıcıyı ürünü almaya yönlendirecek bir kilometre taşı olarak gördüğünü belirtti.

Microsoft, antirtöst yasaları ile uyum çerçevesinde yaptığı son güncellemesi gereğince, Vista için SP1'in çıkışının bu yıl içinde gerçekleşeceğini kabul ettiğini belirtmişti. Şirket bu yıl içinde yayınlanacak açıklaması yapmasına karşın kesin bir tarih belirtmemişti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <