Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Metal Gear Solid 4

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347869 24-07-2007 12:50 GMT-1 saat    
PlayStation 3'ün kalesi Solid Snake'in bu son görevi hakkında yeni bilgiler ve yepyeni bir video geçtiğimiz günlerde E3 fuarında yayınlandı.

İlk olarak 2005 Tokyo Game Show'da duyurulan ve o andan itibaren herkesin merakla beklediği, Hideo Kojima'nın yapacağı son Metal Gear Solid oyunu olan Guns of the Patriots, 2008 yılı başlarında tüm dünyada eşzamanlı piyasaya çıkacak. playstation 3'ün gücünü kullanarak gerçek zamanlı sinematik aksiyonlara dâhil olacağımız oyun, 2014 yılında geçecek. Yaşlanmış bir Solid Snake ve Ocelot Revolver ile olgunlaşmış bir Raiden başta olmak üzere tüm MGS2 kadrosunu görebileceğimiz yeni yapımda, her zamanki gibi çevreyle uyumluluk kilit rol oynayacak. Bugüne kadar yayınlanan tanıtım videolarından müziklerinin de eski oyunları aratmayacağı anlaşılan Guns of the Patriots, Snake'in son görevi olması gibi birçok etken nedeniyle daha çok "hissetme" duyusu üzerine kurulmuş.

Neyi Biliyoruz?
MGS4 aksiyon dolu üçüncü kişi görünümünden oynanacak, ancak Hideo Kojima'nın açıklamasına göre isteyen tüm oyunu birinci kişi görünümünden de bitirebilecek. Octocamo adlı, bulunduğu ortama uyum sağlayan yeni nesil kamuflajımız çoğu zaman imdadımıza yetişecek. Düşmanların silahlarını alabileceğiz. Ayrıca sadece dövüşerek değil, üzerlerine silah doğrultarak da onların üstesinden gelebileceğiz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <