Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Nokia N-Gage oyuna geri mi dönüyor?

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347931 17-08-2007 16:37 GMT-1 saat    
Nokia'nın mobil oyun konsolu N-Gage, uzun bir sessizliğin ardından Digital Chocolate'ın interaktif oyunları ile geri dönmeye hazırlanıyor.Nokia'nın uzun süredir N-Gage oyun konsolu ile ilgili bir açıklaması bulunmuyordu. Nintendo'nun DS'inin ve Sony'nin PSP'sinin birbirini izleyen açıklamalarının ardından Nokia da, ünlü mobil oyun üreticisi Digital Chocolate ile yaptığı anlaşmayı duyurdu. İki şirket arasındaki anlaşmaya göre Digital Chocolate, sonbaharda Nokia'nın N-Gage platformu için yeni oyunlar sunacak.

Nokia yetkilileri, DChoc Café serisi kapsamında yaratılan oyunların, Digital Chocolate'ın, "mobil oyunlarla sosyal etkileşimi artıran itici bir güç konumunu" N-Gage'e taşımayı hedefliyor.

Digital Chocolate'ın en yeni oyun serisi DChoc Café, kolaylıkla erişilebilen, popüler oyunlar ile gelecek nesil oyunları cep telefonları üzerinde bir araya getiriyor.

"Sanal kafe” özelliği taşıyanDChoc Café ile kullanıcılar, mobil oyunlar yoluyla kendi arkadaşları ile her an etkileşim kurabiliyorlar. DChoc Café'nin ilave özellikleri sayesinde oyuncular kendi istedikleri karakterleri oluşturabiliyor, çeşitli ödüller kazanabiliyor ve oyun önerilerinde bulunabiliyorlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <