Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

HP R937'nin arkası full dokunmatik ekran

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347933 18-08-2007 19:04 GMT-1 saat    
8 megapiksel çözünürlüğü, 3x optik zoom'u ve HP Tasarım Galerisi ile dikkat çeken HP Photosmart R937 dijital fotoğraf makinesiyle, ekrandaki Microsoft Vista ile uyumlu etiketleme özelliğinden yararlanılarak yaratıcı çalışmalar yapılabiliyor, fotoğraf paylaşımı için e-posta adresleri eklenebiliyor ve slayt hazırlanabiliyor. Cihaz ince ve şık tasarımı ile de kullanıcıların sürekli ceplerinde taşımalarına olanak tanıyor.

R937'nin 960x240 piksel çözünürlüğünde 3,6 inç (9,14 cm) büyüklüğündeki dokunmatik LCD ekranı bulunuyor. Üründe ayrıca, sarsıntı giderici sabit çekim özelliği ve fotoğrafı çekilen kişiyi 2 bedene kadar inceltme, kırmızı göz giderme, evcil hayvan modu ve rötuş gibi özellikler sunan HP Tasarım Galerisi de yer alıyor. HP Tasarım Galerisi sayesinde kullanıcılar, çok sayıda çerçeve ve renk efekti ile filtre arasından istediklerini, çektikleri fotoğraflara uygulayabiliyorlar.

R937'nin dikkat çeken özelliklerinden biri de HP Adaptive Lighting (Uyarlanabilir Aydınlatma) teknolojisi. Bu teknoloji, yüksek kontrastlı fotoğrafların seçilen kısımlarını otomatik olarak parlaklaştırarak daha canlı görüntüler elde edilmesini ve fotoğraflarda karanlık ve aydınlık alanlar arasında denge kurulmasını sağlıyor. Önceki Photosmart serisi makinelerin birçoğu gibi R937 de panoramik fotoğraf çekme özelliği sunuyor.

Avrupa Birliği'nin çevreye ve sağlığa zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanmasına ilişkin RoHS Direktifi'ne uygun olan R937'nin 32 MB dahili hafızası ve SD/SDHC kart desteği bulunuyor. 104,1x25,4x71,2 (mm) ebatlarında ve pilsiz 180 gram ağırlığındaki HP Photosmart R937, 359 dolar+KDV fiyatla satışa sunuldu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <