Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Türkçe Crysis, yıl sonuna hazır

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347941 20-08-2007 17:50 GMT-1 saat    
FarCry'ın yaratıcıları olan Crytek'in yeni nesil first-person shooter (FPS) PC oyunu Crysis'in hem seslendirmelerinin, hem de oyun içi metinlerinin tamamen Türkçe'ye çevrileceği duyuruldu. Crysis, oyuncuları hayatta kalmak için uyum sağlamaya zorlayan epik hikayesi ile çarpıcı bir teknik başarıyı gözler önüne seriyor.Giresunlu üç Türk kardeş, Cevat, Faruk ve Avni Yerli'nin kurduğu Crytek'in yeni oyunu Crysis'ın bu yılsonunda tamamlanıp hayranlarıyla buluşması bekleniyor. Türkiye'de de Aral tarafından dağıtılacak olan Crysis, 110 kişinin aynı anda oynamasına olanak tanıyor.

Olaylar 2019 yılında geçiyor. Bu tarihte Güney Çin Denizi'ne bir meteor düşer. Bu gelişmenin ardındanABD ile Kuzey Kore'nin Güney Çin Denizi'nde kozlarını paylaşma noktasına gelir. Böylece zirveye çıkan uluslararası gerilimin odağında, ABD'li arkeologlardan oluşan bir ekip tarafından ortaya çıkarılan gizemli bir nesne yer alır.

Kuzey Kore hükümeti bölgeyi hızla abluka altına alırken ABD de buna karşılık olarak özel Delta birliklerinden bir timi kurtarma operasyonu ile görevlendirir. Abluka sırasında gizemli şeyin özelliği ortaya çıkar ve dünya üzerinde yaratıkların var olduğu anlaşılır. Bu nesne, büyük çaplı bir yaratık istilasını başlatacak tetik işlevine sahiptir.

CryEngine oyun motorunun yeni versiyonu sayesinde gerçeğe yakın görüntüler ve gelişmiş yapay zeka kullanılabilen oyunda, Kuzey Kore ve ABD güçleri arasında çıkan çatışma sırasında bir patlama ile olaylar farklı bir yön izlemeye başlar.

Meteorun içinden dev bir uzay gemisi ortaya çıkar. Adanın yüzeyine yayılıp yeryüzünün iklimini değiştirerek dünyayı istilaya başlayan uzaylılar karşısında düşman ülkeler insanlığı uzaylılardan kurtarmak için işbirliğine karar verir.

Oyunun başladığı yer burası. Oyuncu, yaratıklara karşı birinci elden yürüttüğü bir savaş başlatıyor. Yapması gereken iyi bir strateji kurup, silahları ve malzemeleri en iyi şekilde kullanarak zafere ulaşmak.

Bunu yaparken de güncel teknolojilerden faydalanıyorlar. Özelleştirilebilen silahlar ve nano-teknoloji ürünü giysiler ile donatılmış oyuncular, hızla değişen ortam koşulları altında zorlu ve gizemli düşmana karşı bir şans elde ediyor.

DirectX 10 oyun deneyimini bilgisayara getiren Crysis gelişmiş grafik kalitesi, özel efektler ve yapay zeka özellikleri sunuyor. Oyun, heyacanlı FPS deneyiminin DirectX 9'u destekleyen daha eski bilgisayarlarda da gösterilmesini destekliyor.

Yaşamak için uyum sağlayın: Kahramanlık motifleri ile bezenmiş olan oyunun hikayesi, oyuncuları yeni donmuş bir ormandan, yer çekimsiz yaratıklarla dolu ortama kadar değişen farklı savaş alanlarında taktiklerini uyumlu hale getirip kazanmaya zorluyor.

Nano teknoloji ürünü giysiler: Neknoloji ürünü giysi, oyuncuların savaş alanındaki yeteneklerini artırmalarını sağlıyor. Oyuncular, karşılaşılan durumlara göre taktik üretmek için hızlarını, güçlerini ve silahları ile yapabileceklerini geliştirebiliyor.

Kişiselleştirilebilen silahlar: Modüler silahlarla dolu cephanelik oyuncuların oyun kontrolü ve tarzını faklılaştırmasına imkan tanıyor.

Geldim gördüm yendim: Durum değelendirmesi yapı starateji belirlemek oyunun en kritik özelliklerinden biri. Oyuncuların insiyatifi ele alan ve tepki göstermek yerine olayları önceden görebilen yaklaşıma sahip olması gerekiyor.

Yer çekimsiz ortam: Yer çekiminin kaybolduğu savaş koşullarında, fizik kurallarının tamamen değiştiği ve geri tepen silahlar ile çarpışamanın yaşandığı faklı savaş deneyimleri yaşanıyor.

Kendi yolunu kendin çiz: Crysis dünyasında savaş rotanızı kendiniz belirleyin. VTOL'lerden, botlara kadar birçok aracı ve çevresel koşulları kendinize avantaj sağlayacak şekilde kullanıp engelleri teker teker aşmak elinizde.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <