Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Flash Player da HD'ye hazırlanıyor

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347943 23-08-2007 18:36 GMT-1 saat    
Adobe, Flash Player için yayınlayacağını duyurduğu Moviestar güncellemesi ile programa yüksek HD kalitesinde görüntü ve ses desteğini ekleyecek.Adobe, henüz test aşamasında olan yeni güncellemesi ile Flash Player'a yüksek çözünürlükte (HD) görüntü ve ses desteğini getireceğini duyurdu. Moviestar kod adı ile gelecek olan güncelleme, daha kaliteli video ve ses desteğini, H.264 ile High Efficiency AAC standartları ile sağlayacak.

Çoğu grafik kartının çalışmasını hızlandıran H.264 standardı, Blu-ray, HD DVD, Apple QuickTime tarafından da kullanılıyor. Hi Flash Player artırılan medya özelliklerinin MP3 formatını yaratıcıları tarafından geliştirilen High Efficiency AAC formatı da, Flash Player'ın medya özelliklerini artırıcı etki yapacak. Bu formatın, Flash Player'in şimdiki sürümünde bulunan teknolojiye göre, daha düşük bit hızında dahi, daha yüksek kalite de ses sağlaması, daha yüksek bit hızında video aktarılması içinde yer açılmasına imkan tanıyacak. Bu da görüntü kalitesinin daha üst seviyede elde edilmesini sağlayacak.

Adobe'un yaptığı bu duyurunun, sene başında Microsoft tarafından duyurulan Silverlight teknolojisinden sonra gelmiş olması da anlamlı karşılanıyor. Microsoft'un yaptığı duyuruda, Silverlight'ın Windows Media tarafından kullanılan VC-1 sıkıştırma formatını kullanarak yüksek çözünürlüğü destekleyeceği açıklanmıştı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <