Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Microsoft ve Cisco ortaklığı

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347956 26-08-2007 14:18 GMT-1 saat    
Microsoft'un üst düzey yöneticilerinden Steve Ballmer ve Cisco'dan John Chambers, hafta başında katıldıkları basın toplantısında, bundan böyle birçok alanda ortak çalışmalar yürüteceklerini duyurdu. Ortaklıklarının birleşme anlamına gelmediğinin altını çizen yetkililer, bu tür bir niyetlerinin olmadığını da vurguladı.

Bilgisayar yazılımları hazırlayan Microsoft ve network altyapı sistemleri uzmanı olan Cisco, birçok alanda rakip olarak çalışıyorlar. Bu iki teknoloji devinin ortak çalışmayı planladıkları sektörler ise güvenlik, kablosuz bağlantı ve mobil cihazlar, iş yazılımları ve birleşik iletişim.

Microsoft ve Cisco, aralarındaki yeni ortaklığın teknoloji endüstrisinde rol model olarak kabul edilebileceği belirtildi. New York'da yapılan toplantıda, ilk olarak Charlie Rose tarafından sorulan soruları cevaplayan ikili daha sonra diğer habercileri de cevapladılar. Müşterilerin daha kullanılabilir teknolojiler istedikleri için bu tür bir ortaklığı başlattıklarını belirten Ballmer ve Chambers, bu birlikteliğin yenikler doğuracağının müjdesini verdiler.

Bir soru üzerine, Ballmer, Microsoft'un bu ortaklığı Cisco aleyhine kullanmayacağını ve amaçlarının rakip firma hakkında içerden bilgi alıp bunları kullanmak olmadığını belirtirken, Chambers ise Microsoft'a güvendiklerini ve birlikteliklerinin iyi sonuçlar doğuracağını ekledi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <