Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İntel'den şirketlere yeni vPro ile destek

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347967 28-08-2007 18:39 GMT-1 saat    
[imghttp://www.yeniklasor.com/datas/users/12203-intelvpro.jpg[/img]Intel, özellikle uzman personelin iş yükünü azaltarak, iş hayatında maliyet düşüren yeni vPro teknolojisini sundu.Intel, iş hayatında kullanılan PC'leri daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan yeni vPro teknolojisini sundu. Intel'in, Core 2 Duo işlemci, yonga seti ve diğer elementleri birlikte kullanarak meydana getirdiği vPro platformu, gelişmiş güvenlik unsurlarının yanı sıra BT uzmanlarının iş yükünü önemli ölçüde azaltacak uzaktan kontrol özellikleri de getiriyor.

BT uzmanları, vPro teknolojisi sayesinde şirket ağına bağlı olan bilgisayarları, işletim sistemi hasar görmüş ya da sabit diski çalışmıyor olsa dahi uzaktan açıp/kapatma şansına sahip olabiliyor. Teknoloji ile elde edilen diğer avantajlar arasında; uzman personelin bilgisayarların yanına gitmeden, binlerce bilgisayara aynı anda güvenlik yazılımı ya da yaması yükleyebilme ve sabit diski çalışmayan bir bilgisayarı uzaktan onarabilme özelliği de bulunuyor.

Uzaktanyönetim özellikleri, aynı zamanda kablosuz bağlantı üzerinden, Centrino vPro teknolojisine sahip dizüstü bilgisayarlarda da kullanılabiliyor.

Güvenlik alanında da gelişmiş özellikler getiren vPro teknolojisi, ağ üzerinden gelecek yazılım tabanlı saldırılara karşı gelişmiş güvenlik sağlarken, virüs ve diğer saldırı tiplerine karşı filtreleme ile koruma da sağlıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <