Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Microsoft, Parlano'yu alıyor

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347977 30-08-2007 18:34 GMT-1 saat    
Microsoft, işletmeler için çok kullanıcılı mesajlaşma çözümleri geliştiren Chicago merkezli Parlano'yu satın alacağını açıkladı. Ödenecek tutar ise açıklanmadı.

Microsoft, işletmeler için çok kullanıcılı mesajlaşma çözümleri geliştiren Chicago merkezli Parlano'yu satın alacağını açıkladı. Office Communications Server ve Office Communicator ürünlerinin mesajlaşma kabiliyetlerini geliştirmek için yapılacak satın alma işleminin bu yılın son çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. Satın alma işleminin finansal boyutu hakkında her iki taraftadan da herhangi bir açıklama gelmedi. Yaklaşık 50 çalışanı bulunan Parlano'nun merkezi satın alma işleminden sonra Microsoft'un Redmond'daki merkezine taşınacak.

Microsoft sözcüsü Clint Patterson konu ile ilgili yaptığı açıklamada Parlano'nun MindAlign yazılımının, kendi yazılımlarının sunduğu çözümlerin geliştirilmesinde büyük katkı yapacağını beklediklerini belirtti. Özellikle yüksek düzey güvenlik gerektiren finans şirketlerinde şirket içi mesajlaşma aracı olarak hizmet veren yazılım dünya çapında Deutsche Bank, UBS gibi şirketler tarafından da kullanılıyor. Teknoloji endüstrisinde faaliyet gösteren bir çok büyük şirket de yazılımı çağrı merkezi koordinasyonu için kullanıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <