Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Microsoft hacker sitesi açtı

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347981 30-08-2007 18:41 GMT-1 saat    
Microsoft'un ürünlerinin güvenlik özelliklerini test etmek için bazı hacker'ları bünyesinde çalıştırdığı bilinen bir gerçek. Artık bu hacker'ları tanıyacağız.

Microsoft'un ürünlerinin güvenlik özelliklerini test etmek için bazı hacker'ları bünyesinde çalıştırdığı bilinen bir gerçek. Her ne kadar kaç tane hacker'ın Microsoft için hizmet verdiği, kimlikleri gibi bilgiler açık olmasa da Microsoft'tan hackerlara açık bir teklif geldi.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) adresinde hacker'ların buluşabileceği bir blog sitesi açan Microsoft, beyaz şapkalı ve iyi niyetli hacker'ları kendilerine yardımcı olmaya davet ediyor.

Blog sayfasında beyaz şapkalı hacker'ların Microsoft için ne yaptıklarını anlatacak olan şirket, bünyesinde çalışan bazı hacker'ları da tanıtacak. Tabii ki bu sayfada yazacak olan hacker'lar kendi isimlerini kullanmayacak. Takma adlarıyla sitede boy gösterecek olan hacker'ların yazacağı blog sayfasının tanıtımında "Evet, Microsoft'un da hacker'ları var. Ve şimdi onlarla tanışma zamanı" ifadelerine yer verildi. Gerçek bir hacker'ın asıl amacının bir sistemin nasıl çalıştığını tespit etmek olduğu ileri sürülen blog sayfasının ilk yazısında yapğılan işlerin yasallığı gerektirdiğinin de altı çizildi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <