Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Kablosuz dünyada dev işbirliği

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347982 30-08-2007 18:46 GMT-1 saat    
TURCom; Kanada'lı SoltionInc ile yaptığı iş ortaklığı ile yazlım ve IT servisleri yönetimi konusundaki çözümleri arasına yepyeni yazlım servisleri kattı.

SolutionInc yazılımları başta oteller olmak üzere toplantı merkezleri, üniversiteler, havalimanları, marinalar, gar ve terminaller, hastaneler, galeriler, kültür merkezleri, belediye iştirakleri, kafeler, mağazalar ve geniş bant internet servis sağlayıcıları gibi “Wi-Fi, hotspot” noktası olarak hizmet veren pek çok alanda kablosuz internet hizmetlerini yönetmek için tercih görmektedir.


Dünya'da konuk ağırlama ve telekomünikasyon sektörlerine yönelik yazılım ve hizmetler sunan SolutionInc ile ülkemiz telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri sektörünün öncü firmalarından TURCom Teknoloji arasında iş ortaklığı anlaşması imzalandı.

SolutionInc' nin yüksek hızlı internet erişimlerine ilişkin yönetim çözümleri başta olmak üzere diğer çözümleri için TURCom Teknoloji, Türkiye' de ki Tek Yetkili İş Ortağı ve Ürünlerinin Dağıtıcısı oldu. Konu ile ilgili 16 Ağustos 2007'de SolutionInc Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcı Clark Squires' ın da katılımı ile Four Seasons otelinde hedef sektörlere ve basına yönelik gerçekleştiren bilgilendirme toplantısına ilgi büyük oldu.

Göz Açıp Kapayıncaya Kadar İnternet Bağlantısı
Kablosuz internet bağlantıları ve hot-spot yönetiminde lider olarak tanınmış olan SolutonInc' nin amiral gemisi olan SolutionIP yazılımı her tür “Wi-Fi, hot-spot” noktasındaki kullanıcılara, her hangi bir bilgisayar ile kolay, rahat, kullanışlı, sorunsuz, güvenilir bir internet bağlantısını ve serbest dolaşımı (aynı network içinde) sağlıyor. SolutionIP sistemini kullanan “hotspot” noktalardaki kullanıcılar internete herhangi bir ayar yapmaksızın “Göz açıp kapayıncaya kadar” otomatik olarak bağlanırken, yer değiştirdiklerinde dahi bağlantıları kopmuyor.

Sistemi kullanarak kablosuz internet servisi veren kurumlar; örneğin oteller, kullanıcılarını servise kaydedebiliyor, onları kurumsal kimliklerine uygun hazırlanmış kurumlarına özel portallar ile internet dünyasına eriştirebiliyorlar. Ayrıca kablosuz internet servisini ücretli veya ücretsiz olarak veren kurumlara esnek iş modelleri de sunuyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <