Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Symantec kesenin ağzını kapattı

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347986 31-08-2007 19:17 GMT-1 saat    
Gerçekleştirdiği yüksek tutarlı satın almalarla dikkat çeken güvenlik yazılımları geliştiricisi Symantec yeni bir satın alma operasyonu planının olmadığını duyurdu.
Symantec kesenin ağzını kapattı.
Gerçekleştirdiği yüksek tutarlı satın almalarla dikkat çeken güvenlik yazılımları geliştiricisi Symantec yeni bir satın alma operasyonu planının olmadığını duyurdu. Symantec'in CEO'su John Thompson tarafından yapılan açıklamada bundan sora bir satın alma gerçekleştirilecek dahi olsa yüksek miktarda bir ödemenin Symantec'in kasasından çıkmayacak şekilde bir satın alma olabileceğini ifade etti.
2005 yılında Veritas Software ile birleşerek 13.5 milyar dolarlık dev bir operasyona imza atan Symantec geçtiğmiz Nisan ayında da yaklaşık 1 milyar dolar ödeme karşılığında Altiris'i satın almıştı. New York'ta yapılan özel bir basın toplantısında konuşan Symantec CEO'su John Thompson bundan sonra bir satın alma işlemi gerçekleştirseler dahi çok yüksek miktarda harcama yapmalarının söz konusu olmadığını vurguladı. Tüm bu açıklamaların Symantec'in yeni bir satın alma hazırlığı içinde olduğu yönünde değerlendirilebileceği konusuna açıklık getiren Thompson şu an için ve kısa vadede böyle bir planın söz konusu olmadığını belirtti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <