Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sapphire'dan İki Katlı 2600 XT

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348002 03-09-2007 04:21 GMT-1 saat    
Sapphire'dan İki Katlı 2600 XT

ATI işlemcili grafik kartlarında önemli bir yere sahip olan Sapphire, çift katlı HD 2600 XT grafik kartıyla olaya değişik bir bakış sunuyor.

Her ne kadar bu kartlar GDDR4 kullanan HD 2600 XT türevleri olmasa da iki tanesinin bir araya gelmesi yeterli derecede korkutucu bir birliktelik halini alabilir. Bu kartın kullanılabilmesi için CrossFire destekli bir anakarta gereksinim olduğunu söylemeyi unutmayalım; sonuçta içinde iki kart var ve iki karttan da doğru düzgün verim alabilmek için çoklu grafik işlemci sisteminin devreye sokulması gerekiyor. Tabii yeni grafik kartları ve anakartlarla birlikte dört tane grafik işlemcisine destek veren bir sürücü de gelirse, bunlardan iki tanesini yan yana koyup bir şeyler yapabilmek belki mümkün olur (ya da o baskılı devre kartındaki CrossFire yuvası öylesine koyulmuş).

Biraz Daha DetayÜründe dört adet DVI bağlantısı var. CrossFire kipinde çalışmadığı zaman bu dört çıkıştan 2560x1600 çözünürlükte dört dijital panele çıkış alabiliyorsunuz. CrossFire kipinde ise tek panelde güçler birleşiyor. Üründeki grafik işlemcileri 800 MHz hızda çalışırken GDDR3 bellekler de 1600 MHz etkin hızda çalışıyor. Her bir işlemci 128 bit bellek arabirime sahip ve bellek miktarı isteğe göre 256 MB x 2 veya 512 MB x 2 olabiliyor. Fiyat bilgisi henüz elimize ulaşmayan ürün elimize geçerse daha detaylı bilgiyi size aktaracağız.

Bilgi İçin:

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <