Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Turizme, internet dopingi

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348013 04-09-2007 20:00 GMT-1 saat    
7-9 Eylül tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek kongrede, turistik tesislerin uluslararası pazarlamasının, ağırlıklı olarak internet üzerinden yapılacağının altı çizilecek.Almanya internet seyahat acentelerinden biri olan VIR'in, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ile düzenleyeceği "Destinasyon Online ile Buluşuyor" konulu kongrede, turizm sektöründe giderek artan internet kullanımının önemine dikkat çekilecek.

7-9 Eylül tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek kongre, Türk turizmini, bilişim dünyasıyla buluşturacak. Kongrede, önümüzdeki birkaç yıl içinde turistik tesislerin uluslararası pazarlamasının, ağırlıklı olarak internet üzerinden yapılacağının altı çizilecek.

Konuya ilişkin düzenlenen basın toplantısında konuşan Kongre Türkiye Temsilcisi Celal Uysal, otellerin 2 yıl içinde internet cirolarını artırmayı amaçladıklarını söyledi. İnternet üzerinden tatil alan ülke sıralamasında Almanların öne çıktığınadikkat çeken Uysal, Almanya ve İspanya'dan sonra en çok Türkiye'den internet üzerinden tatil satın alındığını, yılda 12 milyon Almanın, tatilini internet üzerinden yaptığını ve hedeflerinin, bunların çoğunu Türkiye'deki otellere yönlendirebilmek olduğunu söyledi.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Osman Ayık da kongreye 300'den fazla profesyonel turizmcinin katılacağını, bunların yaklaşık 110'unun yabancı olduğunu belirtti. Ayık, kongreye kayıt yaptıran turizmcilerin çoğunun, internet satışlarının cirosunu yakalayan ve internet satışlarını tur operatörü gibi gören otelcilerden oluştuğunu söyledi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <