Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

"Kağıttan e-posta" şimdi küçük ofislerde

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348014 04-09-2007 20:07 GMT-1 saat    
Xerox'un yeni ofis ürünü Phaser 3200MFP, taranan dokümanları istenen e-posta adresine; gelen ve giden faks dokümanları ise e-posta olarak başka bir adrese gönderebiliyor.Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, kurumsal ofis makinelerinde yer alan “kağıttan e-posta” özelliğini, ilk defa ev ve küçük ofislerin kullanımına sunuyor. Xerox'un iki farklı modelle satışa sunduğu yeni ofis ürünü Phaser 3200MFP, masaüstü çok fonksiyonlu Xerox ürünleri arasında A4 kağıda siyah-beyaz lazer baskı yapan en hesaplı cihaz olma özelliği taşıyor.

Xerox Phaser 3200MFP, “Kağıttan e-posta” özelliği ile taranan dokümanları istenen e-posta adresine ve “Fakstan e-postaya” özelliği sayesinde de gelen ve giden faks dokümanları istenirse e-posta olarak başka bir adrese gönderebiliyor. Xerox'un yeni ürünü tek kullanıcı veya çalışma grupları için kolay bir şekilde kurulabiliyor.

1200 dpi baskı çözünürlüğündekaliteli baskı sağlayan Xerox Phaser 3200MFP, dakikada 24 sayfa baskı yapıyor. Standart kağıt kapasitesi 250 sayfa olan Phaser 3200MFP'nin aylık baskı hacmi 10 bin sayfaya ulaşıyor. Ürün, 64 MB'lık belleği ve 300 MHz'lik işlemci hızıyla zarf, etiket, asetat, broşür gibi farklı tipteki dokümanlara baskı yapabiliyor.

Dokümanları 4800 dpi çözünürlüğünde renkli tarayabilen Phaser 3200MFP, USB 2.0 bağantısını destekliyor. “Tarayıcıdan Bilgisayara” özelliği ile taranan dokümanlar, bağlı bilgisayara veya ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayara “Word”, “Excel”, “PDF”, “JPEG”, “TIFF” gibi farklı dosya formatlarında kaydedilebiliyor.

Normal faks özelliğinin yanı sıra “Bilgisayardan Faks” özelliğine de sahip Xerox Phaser 3200MFP, kullanıcıların masalarından kalkmadan bilgisayar üzerinden faks gönderebilmesini sağlıyor. Xerox Phaser 3200MFP'da yer alan “Güvenli Faks Alıcı” özelliği ile kullanıcının, bilgisayar ortamında kendi şifresini girene kadar gelen faksları hafızasında tutabiliyor. “Kimlik Kartı Kopyalama” özelliği ile kimlik kartı, sürücü ehliyeti gibi belgelerin tek bir seferde önlü arkalı fotokopisi alınabiliyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <