Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yeni iPod'lar Yolda

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348022 05-09-2007 05:40 GMT-1 saat    
Yeni iPod'lar Yolda

Apple, bazı söylentilere göre yeni iPod (aypot) ürünlerini yarın tanıtacak. Yeni ürünlerle ilgili iddialara, bir gün öncesinden yakından bakalım.


Yeni nesil (altı veya yedi... kaç oldu unuttuk) iPod'lar muhteşem iTunes bağımlılıklarının yanına, sabit disklerden kurtularak, yani şu dönüp duranlardan bahsediyoruz, sabit disksiz olma özelliğini de bünyelerine ekleyecekler. Hareketli parçalara veda eden iPod, katı hal depolama birimleriyle belki daha uzun süre çalışabilecek. Bu müstakbel Apple müşterileri için oldukça iyi bir haber. Bu aynı zamanda büyük depolama alanlarına sahip çoklu ortam oynatıcıları için oldukça önemli bir atılımın da işareti. Birçok firma bu akımı takip edecektir diye düşünüyoruz.

Ya Fiyat?

Elbette katı hal depolama sistemlerinin fiyatları mekanik sabit disklere göre (şimdilik) oldukça pahalı. Bunun zaten memleket sathında yeterince tuzlu olan iPod fiyatlarına oldukça kötü etki edebileceği düşünülebilir. Diğer taraftan Apple'in büyük bir üretici olduğunu ve masaya pazarlık için oturduğunda milyonlarca müzikçalardaki depolama birimi için pazarlık yaptığı gibi küçücük bir detayı da atlamamak lazım. Şİmdiye kadar 100 milyonun üzerine iPod satıldığını eklemek gerekiyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <