Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Herkese bedava bir e-dükkan

ücretsiz e-dükkan

Forumlar / Teknoloji / Teknoloji Haberleri

 
> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348036 06-09-2007 19:44 GMT-1 saat    
İnternetten elektronik satış yapmanın ne boyuta geldiği ortada. Ancak bu ortamda yer alabilecek çok az firma bu işe girdi. MaxiDurak bu gidişi değiştirmek istiyor.

www.maxidurak.com adresine girilerek yapılacak ücretsiz kayıt sonrasında, üyeler aynı dakika içerisinde kendi elektronik dükkanlarını açmış oluyorlar. Üyelerin kendi isim hakları bulunmuyorsa seçecekleri bir isim ile isim.maxidurak.com adresinden satış yapma imkanına sahipler. www.isim.com gibi kendi adresleri mevcutsa, sistem üzerinden ücretsiz e-ticaret yapabiliyorlar.

Üyeler kendi logolarını girerek açacakları siteyi anında kullanmaya başlayabiliyorlar. Kayıt işlemleriyle birlikte yeni dükkanların açılım süresi toplamda 1 dakikayı buluyor. Bundan sonra yapılması gereken tek şey sitedeki vitrine ürünleri yerleştirmek. MaxiDurak'ta yakın bir zamanda farklı tasarım alternatifleri ve renk seçenekleri üyelerin kullanımına sunulacak.

Beta sürümünden sonra SSL (Güvenli Ticaret) ve VPOS (Sanal POS) seçenekleriyle üyeler, kredi kartı işlemlerini sitelerinden online olarak basit bir şekilde yapabilecekler. Güvenliğin ön planda olacağını belirten MaxiDurak yetkilileri, kredi kartı bilgisi gibi kritik herhangi bir bilginin sistemlerinde tutulmayacağını ve güvenlik konusunda en üst düzey çalışmalar yaptıklarını belirtiyorlar.

Her geçen gün büyüyen İnternet ticaret hacminden bir pay almak isteyen herkesin kullanımına açık olan MaxiDurak, birey ve kurumlar tarafından kolayca ve basit bir kullanımla hayata geçirilip işletilebiliyor. İstenirse satış yapmak için istenirse sadece elektronik bir katalog oluşturmak için kullanılabilecek MaxiDurak, İnternet dünyasına adım atmak isteyenler için ideal bir durak.

MaxiDurak'ın tüm özellikleri kota aşımına kadar ücretsiz. Beta olmasından ötürü şu an herhangi bir kotası bulunmayan sistemin, ileriki tarihlerde kota aşım bedeli aylık 9 Dolar + KDV olacağı bildiriliyor. Kotayı aşmayan herhangi bir üyeye hiç bir şekilde bir maliyetin yansımayacağı sitenin kullanım sözleşmesinde net olarak belirtiliyor. Sisteme üye olmak için www.maxidurak.com adresine girmek gerekiyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <