Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Seagate'ten Yeni Diskler

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348041 07-09-2007 05:48 GMT-1 saat    
Seagate'ten Yeni Diskler

Her ne kadar Türkiye'deki tanıtımları birkaç gün sonra yapılacak da olsa, ürünler şimdiden duyruldu. Bazıları ise birkaç ay sonra piyasaya sürülecek.

Yüksek devirde dönen metal disklerin efendisi Seagate, yeni son kullanıcı ürünleriyle bu defa diğer üreticilerileri yakalayacak gibi duruyor. Gerçi Cheetah serisindeki gelişmeleri bu yorumun dışında tutmamız gerekebilir. Yeni ürünlerden son kullanıcıların hayatına etki edebilecek birkaç yeni ürün var. Bizim ise dikkatimizi en çok Momentus serisi 2,5 inçlik diskler çekti.

250 GB Hoşgeldi

Seagate'in 2,5 inçlik disklerde uzun süredir birkaç üretici tarafından sağlanan ve hatta geçilen 250 GB seviyesini tutturmuş olması sevindirici bir gelişme. Momentus 5400.4 ürünü isminden de anlaşılacağı üzere 5400 d/d dönüş hızına sahip ve iki disk ve dört kafa ile 250 GB sığaya ulaşıyor.

Seagate, Maxtor markasını aldıktan sonra Maxtor'un harici depolama ürünlerini de geliştirmeye devam etti. Bunun sonucunda birçok yeni ürün de Cheetah ve Momentus serisindeki yeni ürünlerle beraber duyruldu. Şimdi hepsini anlatıp İstanbul'da yapılacak tanıtımın heyecanını kaçırmayalım; ama siz isterseniz Seagate'ten detaylı bilgileri alabilirsiniz. Biz fotoğraflarla ve mümkünse yerel fiyatlarla ilgili yapılacak açıklamalar için biraz daha (4 gün kadar) bekleyeceğiz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <