Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sony Alpha a700 Duyuruldu

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348042 07-09-2007 05:51 GMT-1 saat    
Sony Alpha a700 Duyuruldu

Sony ikinci SLR makinesiyle karşınızda. Önceki Alpha 100'e nazaran daha yüksek çözünürlük ve daha gelişkin özelliklere sahip olan Alpha 700, burada.

Yeni Sony SLR, 12,2 megapiksellik bir CMOS algılayıcı (önceden 6 megapiksellik bir CCD vardı) barındırıyor ve bu algılayıcının boyutu APS-C. Yani doğrudan x1,5 odak mesafesi çarpanınız var. Bunun yanında arkadaki ekranın boyutu önceki 2,5 inçlik değerinden 3 inçe yükselmiş ve daha net bir görüntü sunuyor. Bunun dışında en çok ilgimizi çeken özellik ise 5 k/s hızında çekim yapılabilmesi.

Başka Neler Var?Sony Minolta'dan aldığı mirası en iyi şekilde devam ettiriyora benziyor. Otomatik netleme işinin daha da hızlı olabilmesi için netleme sistemi daha da geliştirilmiş. Bunun yanında Sony'nin Konica Minolta vaktinden gelen ve algılayıcıyı hareket ettirerek görüntüyü sabitleyen titreşim engelleme mekanizması (Super SteadyShot) daha da duyarlı hâle getirilmiş. Bunun yanında Alpha 100'de kullanılan ayna sistemi yerini prizmaya bırakmış; böylece bakaç artık daha parlak görünebilecek. Üzerinde hem MemoryStick hem de CompactFlash bellek kartları için yuva bulunan Alpha 700'de ilginç bir nokta olarak HDMI çıkışı bulunuyor. Bu arada Berkin'i şu an zor zaptediyoruz; kendisi Sony merkezine doğru yola çıkıyordu; bağladık, durdu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <