Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Olympus'ta hedef yüzde 10 pazar pay

olympus ülke müdürü

Forumlar / Teknoloji / Teknoloji Haberleri

 
> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348045 07-09-2007 19:27 GMT-1 saat    
Olympus Türkiye Temsil Ofisi'nin açılışı Olympus Avrupa Başkanı Michael Handa, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Türkiye, İsrail ve Afrika Bölge Müdürü Uwe Lüssem ve Türkiye Ülke Müdürü Ali Demirtel'in katılımı ile düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.
Olympus Türkiye Ülke Müdürü Ali Demirtel, Olympus'un şu anda Türkiye'de fotoğraf makineleri ve ses kayıt cihazlarıyla pazarda varlık gösterdiğini belirtirken, önümüzdeki dönemde pazar paylarını artırmak istediklerini ifade etti. Demirtel, Olympus'un Türkiye'de şu anda yüzde 4.3 pazar payı ile pazardaki yedinci marka olduğunu anlatırken “Ancak bu mali yılımızın sonunda bu oranı yüzde 10 seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz. Fiyatla değil kalite ile rekabet ederek geleceğimiz bu seviye bizi elektronik pazarında ilk 3'e taşıyacak. Fotoğraf makinesinde bir numara olmak istiyoruz” diye konuştu.

Satışlar en çok teknomarketlerde, çevrimiçi satış artacak

Türkiye'de en çok fotoğraf makinesinin yüzde 65 ile elektronik zincir marketlerde satıldığına dikkat çeken Demirtel bu konuda şunları söyledi: “Bunu büyük market zincirler takip ediyor. İnternet üzerinden alışverişlerin payı ise yüzde 5 oranında. Ancak internet üzerinden alışverişlerin orta vadede büyük patlama göstereceğine inanıyoruz. Bu yüzden bu alana ciddi anlamda yatırım yapmayı planlıyoruz.” Demirtel, Olympus'un Türkiye'deki en fazla satışı yüzde 40 ile Marmara bölgesinde yaptığını kaydederken, önümüzdeki dönemde Ege ve Akdeniz bölgelerinin büyüme için büyük potansiyel taşıdığını, her bölge için farklı çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <