Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Dünyanın ilk elmas Bluetooth kulaklığı

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348133 27-12-2007 18:01 GMT-1 saat    
Motorola, dünyanın ilk elmas Bluetooth kulaklığı Diamond MOTOPURE H12 ile Bluetooth kulaklık portföyünü seçkin bir alternatif sunarak geliştiriyor.

Motorola, özel yapım lüks cep telefonu tasarımcısı Alexander Amosu ile birlikte ürettiği dünyanın ilk altın ve elmas Bluetooth kulaklığı Diamond MOTOPURE H12'yi kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Lüks tüketim beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olarak sınırlı sayıda üretilen Diamond MOTOPURE H12'yi, 18 ayar altın ve toplam 3,47 karatlık, mükemmel kesimli 180 elmas süslüyor. Özel siparişle satın alınabilen kulaklık, 18 ayar beyaz veya sarı altının yanı sıra beyaz, pembe veya siyah elmas seçenekleri ile sunuluyor.

4.000 ve 6000 poundluk iki ayrı versiyon olarak hazırlanan Diamond MOTOPURE H12, yalnızca Selfridges (Londra/Manchester) ve Harvey Nichols (Londra) mağazalarında bulunuyor.

Üstün teknik özellikleri seçkin bir moda anlayışıyla harmanlayan Diamond MOTOPURE H12 aynı zamanda, Motorola'nın arka plan gürültüsünü ortadan kaldırarak temiz ve net bir konuşma yapmaya olanak tanıyan CrystalTalk teknolojisini ilk kullanan kulaklık olarak da dikkat çekiyor.

Şu ana kadar yalnızca 100 adet üretilen bu olağanüstü cihaz, yeni yılda da pek çok kişinin sahip olmayı beklediği bir arzu nesnesi olma iddiası taşıyor.

Alexander Amosu, işbirliği ile ilgili olarak "Tasarımları bizim stil ve kalite anlayışımızla benzerlik taşıyan Motorola ile bu projede birlikte çalışmak bizi oldukça heyecanlandırdı" açıklamasını yaparken Motorola Pazarlama Müdürü James King ise "Motorola ürünleri yıllardır stil ve moda açısından gelinen son noktayı temsil etmiştir. Şimdi ise Diamond MOTOPURE ile yeni bir açılım sağladığımıza inanıyoruz." dedi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <