Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Git gel Konya tek bir tık artık

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348138 29-12-2007 17:56 GMT-1 saat    
Git gel Konya tek bir tık artık
UNESCO'nun 2007 Dünya Mevlana yılı aktiviteleri çerçevesinde www.360tr.com grubu UNESCO'nun da desteği ile barış ve kardeşliğin sembolü Mevlana Dergâhı'nı QTVR Multimedia teknolojisi ile sanal ortama taşıdı.

Böylelikle herkes internet ortamında Mevlana Dergâhı'nı bulundukları yerden ziyaret edebilecek. 67 noktadan üç boyutlu gezi konforu sunan bu projede, Mevlana Dergâh'ı dünyada ilk kez bu büyüklükte ve kolaylıkla internette ziyaret edilebilen bir müze olma özelliği taşıyor.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Proje yöneticisi imdat Demir: İki ay önce aynı yöntemle Topkapı Sarayı'nı ziyarete açtıklarında 25 milyon insanın ziyaret ettiğini, Mevlana projesi için ise 100 milyon ziyaretçi beklediklerini ifade etti.

Tüm dünyanın barış ve kardeşliğin evrensel sloganı olarak kabul ettiği, "Gel, Gel, ne olursan ol, gel; çağrısıyla dil, din, ırk, milliyet ayırmadan insanoğluna seslenmeyi başaran Mevlana; 800 yıldır her türlü karanlığı aydınlatmaya çalışan bir ışık yolcusu ve ışığını bu karanlık günlerde bizlere bir yol haritası olarak sunuyor yeniden.

Sevgisizlik ve hoşgörüsüzlük açısından kritik günler yaşayan dünyamız, birlik, bütünlük, sevgi ve hoşgörü açısından daha çok şeye muhtaç görünüyor. Bu bakımdan Mevlana'nın mesajı daha bir önem kazanmaktadır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <