Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

TTNet Abonelerine 1 GB'lık Posta Kutusu

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348144 31-12-2007 22:41 GMT-1 saat    
TTNet, e-posta sistemini yeniledi. Yeni sistemde tüm TTNet e-posta kullanıcılarının posta kutusu büyüklüğü otomatik olarak 1 GB'a yükseltilirken e-posta hizmetinin adı ve adres uzantısı da yenilenerek akılda kalıcı bir isim olan “ttmail.com” şeklinde değiştirildi.

TTNet, kullanıcılarına ücretsiz olarak daha gelişmiş e-posta hizmeti sunabilmek amacıyla e-posta altyapısını yeniledi. Bu yenilemeyle birlikte TTNet'in web tabanlı e-posta arayüzü tamamen değişirken yeni özellikler eklendi ve e-posta kutusu kapasiteleri de 1 GB'a yükseltildi. Değişim, TTNet e-posta hizmetinin adresine de yansıdı. Kullanıcıların e-posta adreslerinin uzantıları, daha akılda kalıcı bir isim olan “ttmail.com” oldu. “ttnet.net.tr” uzantılı adreslere gelen e-postalar 1 yıl boyunca otomatik olarak yeni adrese yönlendirilecek.

Yeni sistemde tüm TTNet e-posta kullanıcılarının e-posta kutusu kapasiteleri otomatik olarak 10 MB'tan 1 GB'a yükseltildi ve e-posta konusunda en gelişmiş özellikleri, kullanımı kolay arayüzlerle sunan Microsoft Exchange altyapısına geçildi. Böylece kullanıcılar, binlerce e-postayı posta kutularından silmeden diledikleri süre saklayabilecek. Ayrıca yeni e-posta sistemiyle, kişisel adres defteri, kişisel takvim ve kişisel klasör gibi pek çok özellik de etkin bir şekilde kullanılabilecek.

TTNet'in yeni e-posta hizmeti ile tüm kullanıcıların e-posta adreslerinin uzantıları “ttmail.com” oldu (Örneğin e-posta hesabına sahip olan bir kullanıcının e-posta adresi, olarak değişti). E-posta kutuları ise içerdikleri e-postalarla birlikte yeni sisteme aktarıldı. 9 Aralık tarihinden itibaren 1 yıl süreyle “ttnet.net.tr” uzantılı e-posta adresine gelen tüm e-postalar, “ttmail.com” adresine yönlendirilerek, TTNet e-posta kullanıcılarının eski adreslerine gelen tüm mesajlarını almaya devam etmeleri ve üye oldukları haber gruplarından maillerini kesintisiz alabilmeleri sağlanmış oldu.

TTNet'in ADSL müşterileri, henüz e-posta hesaplarını yaratmadılarsa, abonelik bilgilerini kullanarak TTNet web sayfası üzerinden e-posta adreslerini seçip e-posta hesaplarını yaratabilir ve kullanmaya başlayabilir.

E-postalarını Outlook ve Outlook Express gibi yazılımlar kullanarak okuyan kullanıcılar, e-postalarına erişmek için kullandıkları yazılımda yapılması gereken ayarlar ile ilgili bilgiye www.ttnet.net.tr adresinden ulaşabilir.

Yenilenen TTNet e-posta hizmetiyle ilgili geliştirme çalışmaları 2008 yılında da devam edecek ve gelecek yılın ilk aylarından itibaren daha gelişmiş bir mesajlaşma hizmeti TTNet müşterilerine sunulacak.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <