Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Teknolojinin en hızlıları belli oldu

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348148 31-12-2007 22:49 GMT-1 saat    
Türkiye'nin teknoloji sektöründe son 5 yıl içinde en hızlı büyüyen şirketleri belli oldu. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2007 programının sonuçları 23 Ekim 2007 Salı günü Rahmi M. Koç Müzesi'nde Türk Telekom'un sponsorluğunda düzenlenen Ödül Töreni ile açıklandı.

Listenin ilk sırasında, son beş yılda %3432 büyüme gerçekleştiren Parkyeri A.Ş. yer aldı. E – ticaret ve mobil çözümler sunan Parkyeri'nin ardından, alternatif telekom operatörü Borusan Telekom %1559'luk büyüme ile ikinci sıraya yerleşti. Üçüncülüğü ise entegre bilgisayar – telefon uygulamaları gerçekleştiren Defne Bilgi İşlem Ürünleri %1419 büyüme oranı ile aldı.

Deloitte Teknoloji Fast50Türkiye 2007 programının sonuçları hakkında bir değerlendirme yapan Deloitte Türkiye Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Pazarlama Ortağı M. Sait Gözüm:

“Deloitte Teknoloji Fast50 programıyla ülkemiz teknoloji sektörünün başarılarını ve dinamizmini hem Türk kamuoyuna hem de dünyaya tanıtma olanağı buluyoruz. Böylece bu sektörün büyümesine olumlu bir katkı yapmış oluyoruz. Deloitte Teknoloji Fast50 programına geçen yıl giren şirketlerin elde ettiği başarılar bu katkının boyutlarını ortaya koyuyor. Bu şirketlerden 21'i geçen yıl EMEA bölgesi Teknoloji Fast500 listesine girme başarısı gösterdi. Bunların bazıları birleşmeler ve yeni yatırımlarla küresel oyuncu olmak yönünde önemli adımlar attılar. Teknoloji ve diğer sektörlerdeki faaliyetleriyle Türk ekonomisini daha ileriye götüren şirketlerimizi desteklemeye devam edeceğiz”, dedi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <