Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Turkcell PAF Başvuruları Başladı.

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348157 02-01-2008 18:34 GMT-1 saat    

Turkcell PAF Başvuruları Başladı.
Turkcell'in, mezuniyete hazırlanan başarılı üniversite öğrencilerini profesyonel hayata hazırlamak ve Turkcell Grup bünyesindeki uygun pozisyonlarda işe almak için başlattığı PAF (Profesyonelliğe Adım Formasyonu) Takımı'na başvurular 22 Ocak'a kadar sürecek.

Üniversitelerde mezuniyete hazırlanan gençlerin iş hayatına bir adım önde ve doğru yönde başlamalarını hedefleyen ve bu amaçla onların gelişimi için bir program uygulayan Turkcell, aynı zamanda bu gençlere Turkcell ve grup şirketlerindeki açık pozisyonlar kapsamında da Profesyonelliğe Adım Formasyonu (PAF) ismiyle bir kariyer fırsatı sunuyor. PAF'ın başvuruları tüm Türkiye'deki üniversiteleri kapsayacak şekilde başladı. Turkcell PAF Takımı'na, kendini yetiştirmek, profesyonel hayata önde ve ne istediğini bilerek başlamak isteyen, 2008 yaz döneminde mezun olacak lisans ve yüksek lisans öğrencileri katılabiliyor. Türkiye'deki tüm üniversitelere açık olan programa başvurular, 22 Ocak 2008 tarihine kadar www.turkcell.com.tr/paftakimi adresinden yapılabilecek. İlk kez geçtiğimiz yıl başlatılan Turkcell PAF Takımı Gelişim Programı, bu yıl Nisan Temmuz 2008 tarihlerinde İstanbul'da bulunan Turkcell Akademi'de hafta sonları gerçekleştirilecek.

Turkcell PAF, başarılı üniversite öğrencilerine kendilerini tanıma, geliştirme ve gerçekleştirme için bir eğitim fırsatı sunuyor. Turkcell PAF Takımı'na katılmaya hak kazananlar, profesyonel hayata profesyonellerle birlikte hazırlanıp, iş dünyasına yönelik bir gelişim programından faydalanabiliyor. Beş aylık gelişim programı sonrası başarılı olanlar Turkcell ailesine katılma fırsatı yakalıyor.

PAF Gelişim Programı temel iş kavramlarını, özellikle iş hayatındaki uygulamaları ve güncel vakaları kapsayan Temel ve İleri seviye olarak iki gelişim programından oluşuyor. Genel yetenek sınavı ve kişilik analizi, grup görüşmesi, yüz yüze mülakat (Türkçe ve İngilizce) ve değerlendirme merkezi çalışması sonunda seçilen kişiler Turkcell'in 2008 PAF Takımı'nı oluşturacaklar.

Program sayesinde eğitim verilen öğrenciler sadece Turkcell'de değil, sektörde bulunan diğer firmalarda da istihdam edilebiliyor.

Kimler başvurabiliyor ?
PAF Takımı'na başvurmak isteyen öğrencilerin, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler, İşletme Mühendisliği, Elektronik-Haberleşme, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, İstatistik ve Matematik bölümlerinde lisans veya yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmaları, 2008 yaz döneminde mezun olmaya hak kazanacak olmaları, tercihen daha önce staj yapmış olmaları, 25 yaşını aşmamış ve iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekiyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <