Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Window Home Server Sürümünde Büyük Hata

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348168 03-01-2008 15:53 GMT-1 saat    Microsoft'un güncel Window Home Server sürümünde büyük bir hata ortaya çıktı. Bu hata sonucu veriler zarar görebiliyor ve büyük miktarda veri kaybı meydana gelebiliyor.

Microsoft bir süre önce Windows Home Server adını verdiği işletim sistemini piyasaya sürmüştü. Temel olarak hepimizin ihtiyaç durumunda Windows XP ya da Vista ile yaptığı, PC'mizi ufak ev ağımızda dosya sunucusu olarak kullanmak, sevdiğimiz programları kaçırdığımızda izlemek için TV kartı yardımı ile kaydetmek, arşivimizi düzenli bir şekilde tutmak gibi ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere Windows Home Server yaratıldı.

Vista Photo Gallery, Outlook 2007 veya Microsoft Money 2007 gibi uygulamalarla gelen veriler Home Server'a kaydedildiğinde bu hata ortaya çıkıyor.

Gerekli yama çıkarılana dek veri kaybını önlemenin tek yolu bu programlardan gelen verileri önce yerel bir veri taşıyıcısına kaydetmek ve daha sonra Windows Explorer üzerinden Server'a aktarı yapmak.

Bu hatanın ciddiyeti ve vereceği hasar, sunucu bazlı bir işletim sistemi için kabul edilemez bir işlevsel hata olarak göze çarpıyor. MicrosoftGüncel Teknoloji Haberleri, sorun çözülene kadar bu yazılımların kullanılmamasını isterken, hatanın üzerinde çalıştıklarını ve en kısa sürede sorunu çözeceklerini beliritti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <