Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Elektronik Fuarında 27 Bin Yeni Ürün

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348185 07-01-2008 16:53 GMT-1 saat    
Elektronik Fuarında 27 Bin Yeni ÜrünABD'nin Las Vegas kentinde başlayan ve perşembeye kadar devam edecek Elektronik Fuarında cep telefonu büyüklüğünde projeksiyon cihazından dokunmatik ekranlı mini bilgisayara kadar 27 bin yeni ürün tanıtılacak.

Teknoloji uzmanları, fuara “mobil internetin” damgasını vuracağını belirtiyorlar.

Sektörün önde gelen şirketlerinin yeni tasarımlarını görücüye çıkaracağı fuarın açılış konuşmacısı Microsoft şirketinin kurucusu Bill Gates.

Bu yıl daha küçük, ancak daha çok özelliğe sahip ve birbirleriyle sürekli iletişim halindeki “teknolojik mücevherat” açısından özellikle zengin fuarda, Motorola'nın dijital yayın kaydı yapabilen mini portatif televizyonu, daha hızlı, daha ucuz ve çok daha özerk ultra-portatif bilgisayarlar, LG'nin bilgisayara kablosuz bağlanabilen yüksek çözünürlüklü televizyonu, Garmin'in sesle komut alan GPS cihazı, Pinnacle'ın iPod'a analog video görüntüsü kaydedilmesine olanak tanıyan sistemi, Sling'in bir şifre çözücü aracılığıyla Blackberry'den televizyon yayını izleme imkanı veren sistemi gibi yenilikler dikkat çekiyor.

General Motors gibi büyük otomobil üreticilerinin patronlarının da katılacağı fuarda, otomobillerde ve evlerde kullanılan ve bilgisayar aracılığıyla yönetilen daha ekonomik ve daha çevreci elektronik sistemler de sergilenecek.

Teknoloji uzmanlarının, “mobil internetin” damgasını vuracağını belirttikleri fuar, Sony'nin Blu-Ray ile, Warner film stüdyolarının Blu-Ray'e tanıdığı imtiyazın ardından önemli darbe alan Toshiba'nın HD-DVD yüksek çözünürlükle DVD formatı arasındaki savaşın tekrarlanmasına sahne olacak.

Dev elektronik fuarına 2700 katılımcı, 140 bin ziyaretçi ve 4500 gazeteci bekleniyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <