Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Seagate'in CES Çıkarması!

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348196 14-01-2008 18:13 GMT-1 saat    
Seagate, dijital içeriğe yönelik çözümlerini Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı'nda açıkladı...

İlk kez tamamen şifrelenmiş harici depolama, kablosuz mobil depolama uygulamaları, güvenli ağ içi içerik erişim çözümleri ve DVR (Dijital video kaydı) çoğaltıcı depolama aygıtları yeni ürünler arasında bulunuyor.

Seagate, gerçekleştirdiği Maxtor BlackArmor depolama çözümü ve Central Axis teknolojisi lansmanlarıyla dijital içerik güvenliği ve erişimindeki pozisyonunu daha da güçlendirdi. Maxtor BlackArmor, devlet düzeyinde AES şifreleme yapabilen bir harici depolama cihazı. Central Axis Teknolojisi ise Maxtor Shared Storage II ağ sürücüleri için güvenli uzaktan erişim ve dosya paylaşımını sağlayan bir yazılım yükseltmesi olarak tanımlanıyor. Seagate bu ürünlerle birlikte taşınabilir kablosuz depolama cihazı D.A.V.E. pazarını artıracak bir takım ortaklıkların duyurusunu yaptığı 2008 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı'nda, DVR'lar için özel olarak yapılmış yeni sabit disk serisi olan PipelineHD'ı ve popüler FreeAgent depolama çözümlerinin geliştirilmiş yeni özelliklerini ilk kez tüketicilerin beğenisine sundu.

Seagate CEO'su Bill Watkins, tüketicilerin daha önce hiç olmadığı kadar büyük boyutlarda dijital içerik yaratıp paylaştıklarını belirterek, "Sadece Amerikalılar bu yıl içerisinde 100 milyar web videosu izlediler. İçerik artık her yerde ve bu da depolama ihtiyacını her noktada artırıyor. Seagate, insanları oluşturdukları bütün içerikle birbirine bağlarken bu içeriği koruyor ve aynı zamanda kullanıcıların istedikleri yer ve zamanda güvenli bir biçimde paylaşım, erişim ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor" dedi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <