Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Taksilerde İnternet Devri

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348198 14-01-2008 18:16 GMT-1 saat    
Müşteriler MSN chat programını kullanarak taksi çağırıyor. Taksici Ercüment İmdat: "Taksi kullanan işadamları, öğrenciler trafikte geçen zamanı maillerine bakarak, yazışmalarını yaparak değerlendiriyor"

İzmir'de işlerini artırmak isteyen bir taksici müşterilerine internet hizmeti ve aracına koyduğu pos makinesiyle kredi kartıyla ödeme kolaylığı sunuyor.

Bilgi çağında internetin büyük bir gereklilik olduğunu ifade eden taksici Ercüment İmdat, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek ve daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla taksisinde internet hizmetini hayata geçirdiğini söyledi. Günümüz şartlarında insanların işlerinin neredeyse hepsini internet yoluyla halletmeye başladığını ifade eden taksici Ercüment İmdat, "Teknoloji artık hayatımızın bir parçası. Aracıma zaman zaman işadamları, öğrenciler binebiliyor. Trafikte geçen zamanı internette işlerini hallederek değerlendiriyorlar. Takside maillerine bakıyor, yazışmalarını yapıyorlar. Ben de teknolojiya düşkün biriyim. Taksiye binmeyi daha cazip hale getirmek için bu hizmeti hayata geçirdim. Taksime binen müşteri hiçbir ücret ödemeden internete bağlanabiliyor ve işlerini halledebiliyor. Müşteriler isterlerse benim bilgisayarımı kullanabiliyor. Tabi kendi bilgisayarlarını da kullanmaları mümkün" dedi. Özel müşterileri olduğunu belirten İmdat, müşterilerinin kendisini telefon yoluyla çağırmasının yanı sıra internetten MSN sohbet (chat) programını kullanarak da taksi istediklerini ifade etti. İnsanların zaman zaman nakit sıkıntısı yaşayabildiğini belirten İmdat, bu nedenle aracında post makinasıyla kredi kartıyla ödeme kolaylığı sunduğunu söyledi.

"MÜŞTERİ HİZMETTEN MEMNUN"
İnternet hizmeti veren taksiyi kullanan bir müşteri ise hizmetten memnun kaldığını ifade ederek, "Gerçekten çok güzel bir hizmet. Yolculukta internet kullanabilmek, kredi kartıyla ödeme yapabilmek bizim de hayatımızı kolaylaştırıyor. Yetkililerin bu uygulamanın yaygınlaştırılması için taksicileri teşvik etmesi gerektiği düşüncesindeyim" dedi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <