Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Macintosh için hazırlanan sürüm Office 2008 piyasada

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348204 18-01-2008 19:52 GMT-1 saat    
Microsoft Office 2007'nin Macintosh için hazırlanan sürümü Office 2008 piyasaya sürüldü.

Windows temelli Microsoft Office 2007'nin Macintosh için hazırlanan sürümü Office 2008 piyasaya sürüldü. Microsoft'un Macintosh bölümü, yeni Office 2008 sürümünün daha basitleştirilmiş arayüzü ile Mac ve PC'de çalışan iş arkadaşlarına daha fazla uyum ve belge paylaşımında kolaylık getireceğini açıkladı. Yeni Office yazılım araçları Macintosh kullanıcılarına Macintosh tipi bir yaklaşım ve stil sunuyor.

Macintosh ve PC kullanıcılarının arasındaki bağlantıyı sağlamak

Macintosh kullanıcıları PC'lerle güven içinde belgelerini değiştirebilmeli ve sonucun hem PC'lerde, hem de Macintosh'larda aynı görüme sahip olduğundan emin olmalılar. Macintosh için Office 2008, Open XML temelli dosyalar ve grafiklerin paylaşılması durumunda aynı sonucu vermeleri için kullanılan grafik motoru OfficeArt ile halihazırda pazarda varolan en uyumlu yazılım ailesini oluşturuyor. Macintosh için Office 2008 aynı zamanda eski dosya tipleri ile de uyumlu. Bu sayede kullanıcılar .doc, .xls, ve .ppt formatları ile çalışmaya devam edebilirler. Yenilenmiş Office 2008, aynı zamanda hem Intel, hem de Power PC Macintosh'lar üzerinde çalışabiliyor.

Office 2008, platformlar arasında çalışan kurumlarda Mac kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor. Macintosh'a özel olarak yapılmış en komple Exchange istemcisi olan Office 2008'deki Entourage 2008 ve Mac Özel Medya Sürümü için Office 2008, takvim yönetimi sayesinde "Out of Office Assistant" (Ofis dışında asistanı) gibi zaman planlama araçları ile yenilikler sunuyorlar. Kullanıcıları daha fazla birbirlerine bağlantılı ve verimli bir hale getiren bu yeniliklerden BT yöneticileri de daha kişiselleştirilebilir geliştirmeler yapmak için faydalanabilecekler.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <