Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Seagate'ten Dizüstü Kullanıcılarına Müjde...

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348238 12-02-2008 08:02 GMT-1 saat    
Yeni Momentus 5400.4 sabit diski, dünyanın en yenilikçi dizüstü sabit disk ailesinin bir üyesi... Momentus dizüstü sabit disk ailesi; endüstrinin ilk gömülü şifrelemesini bulunduran ve mobil bilgisayara en güçlü güvenliği sunan Momentus 5400 FDE.2'yi; uzun ömürlülük için özel koruma sağlayan 7200 RPM'lik Momentus 7200.2'yi; güç sarfiyatını yarı yarıya azaltmak, performansı artırmak ve güvenirliliği geliştirmek için disk depolamasını ve flash hafızayı birleştiren Momentus PSD hybrid sabit diskini ve dikey kayıt teknolojisiyle üretilen ve aynı zamanda Seagate'in en çok satan ürünü olan 160 GB kapasiteli 2.5 inçlik Momentus 5400.3 sabit diskini içeriyor.

Bağımsız araştırma şirketi IDC, Seagate'in 2007'nin ilk üç çeyreğindeki 2.5 inç dizüstü PC ve PC bağlantılı sabit disklerdeki dünya pazar payını % 19 olarak açıkladı.

IDC'de sabit disk araştırma müdürü olarak çalışan John Rydning, Seagate'in; 5 yıllık süreçte dizüstü bilgisayarlar için ürettiği sabit disklerle, bu piyasada lider olma yolunda ilerlediğini ifade etti. Rydning, "Seagate'in ürün çeşitliliği ve müşterilerinin taleplerine yanıt verme yeteneği, şirketin yükselişine önemli ölçüde katkı sağladı" dedi.

Dizüstü bilgisayar kullanımındaki müthiş artışın sürmesine paralel olarak, çok sayıda kullanıcı dizüstü bilgisayarlarında, daha yüksek kapasite ve performans ile kaya kadar güçlü şok direnci talep ediyor. 250 GB'a varan kapasite sağlamak için ikinci nesil dikey kayıt teknolojisi kullanılan Seagate'in yeni Momentus 5400.4 sabit diskleri; yüksek hızdaki Serial ATA 3.0 Gbit/saniye arayüz gücüyle etkileyici performans sunarak bu ihtiyaçlara tam olarak cevap veriyor. Ayrıca, Seagate'in en yeni Momentus sabit diski; özensiz kullanım ve yüksek seviyede titreşime maruz kalan sistemler için dayanıklılık sağlayan 325 Gs (çalışır konumda) ve 900 Gs'lik (pasif konumda) şok oranlarıyla dikkat çekiyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <