Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Pil vitamini

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348266 20-02-2008 13:16 GMT-1 saat    


Pil vitamini, batarya kullanım süresinin her şarjda azalmasının önüne geçen, bir nanoteknoloji ürünü. Bataryanın, şarj edildiği her defa daha yüksek verimle çalışmasını sağlayarak, şarj devrini ve kullanım ömrünü %60'a varan oranda uzatıyor.

Dünya pazarında Batmax markasıyla bilinen ürün, Türkiye pazarında Pil Vitamini markasıyla satışa sunuldu. Amerika, İsviçre, Fransa, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Polonya gibi ülkelerde yoğun ilgiyle karşılanan pil vitamininin ithalatçısı E-nergy İthalat İhracat, Türkiye dağıtıcısı ise Turkcell'in önde gelen distribütörlerinden Mep İletişim.

Cep telefonu, kamera, video, dizüstü bilgisayar gibi yüksek enerji isteyen cihazlarda harcanan enerji daha çabuk tükendiğinden, bataryanın kullanım süresi ve ömrü gittikçe azalıyor. Bir batarya ortalama 500 ila 1.000 defa arasında yeniden şarj edilebiliyor. Nano seramikten üretilen Pil Vitamini, sahip olduğu IonXR2 teknolojisi sayesinde bataryanın içinde bulunan elektronların elektriği iletme yeteneklerini artırarak, kapasite kaybını azaltıyor ve bataryanın performansını iyileştiriyor. Pil Vitamini, Li-Ion, Li-Polymer, Ni-CD ve Ni-MH bataryalarda kullanılabiliyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <