Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Blu-ray cephesi genişliyor

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348279 27-02-2008 13:12 GMT-1 saat    Amazon bundan sonra Blu-ray'i önerilen dijital format olarak gösterecek ama diğer fiziksel formatlara destek vermeye de devam edecek. Elbette bu karar, Toshiba'nın HD-DVD'yi sonlandırmasının başka bir doğal sonucu. Karar aynı zamanda bu diskleri destekleyen donanımlar için de geçerli olacak. Yani PlayStation 3 veya diğer Blu-ray oynatıcılar Amazon tarafından tavsiye edilen ürün olarak gösterilecek. Fakat firma pek de sık bulunmayan Blu-ray bilgisayarları destekleyip desteklemeyeceği hakkında bir açıklama yapmadı.

Online mağaza yakın bir gelecek için HD-DVD oynatıcı ve diskleri satmaya devam edecek. Fakat mayıs ayında Toshiba uyumlu donanımları üretmeyi bıraktığı anda kendisi de hemen HD-DVD ve uyumlu donanım satışını sonlandıracak.

Xbox 360 da HD-DVD sürücüyü bırakıyor
Microsoft yaptığı açıklama ile USB eklenti sürücüsü Xbox 360 HD-DVD Player üretimini durdurduğunu bildirdi. Bu hamle Toshiba'nın formatı ortadan kaldırmasının bir diğer sonucu olarak görülüyor. Mağazalarda stokta bulunan ürünlerin satışı devam edecek ve MS'in dediğine göre garanti kapsamında desteğe devam edilecek.

Dedikodulara göre Microsoft, Xbox 360 için Blu-ray sürücüleri Mayıs ayına yetiştirmek için acele ediyor. Bu sayede MS oyun konsolunun, PlayStation 3'ün bütünleşik Blu-ray okuyucusu ile rekabet etme imkânı doğacak.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <