Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yeni Walkman serisi özgürlük getirecek

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348326 17-03-2008 17:57 GMT-1 saat    


Sony, Walkman ailesini geliştirdiği yeni NWZ-A820 Serisi Walkman Video/ MP3 oynatıcılar ile genişletiyor. Gelişmiş Walkman özellikleri ile donatılmış olan yeni seri, ekstra uzun pil ömrü, geniş 2,4 inç QVGA ekran ve Bluetooth stereo özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni seri ayrıca, sürükle-bırak özelliğiyle birlikte açık platformları ve Windows Media teknolojisini de destekliyor.İnce ve zarif tasarımlı yeni NWZ-A820 Serisi; siyah, gümüş, altın ve pembe olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 8 GB'lık NWZ-A828, yaklaşık 30 saat 40 dakikalık video/ses dosyası veya 1.850 şarkıyı belleğinde saklayabiliyor. NWZ-A826 ise yaklaşık 4GB'lık bellek kapasitesi ile 15 saatlik video ya da 925 şarkıyı yanınızda taşımanıza olanak sağlıyor.

Seri'nin uzun pil ömrü, 10 saatlik video görüntüleme ya da 36 saat kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. Ayrıca Bluetooth stereo etkinleştirildiğinde bile 7 saat video izlenebiliyor veya 15 saat müzik dinlenebiliyor.

Seri, ses dosyalarını ve şarkı-sanatçı bilgilerini Sony CMT-HX50BTR gibi etkinleştirilmiş bir mikro hi-fi Bluetooth stereoya aktarabiliyor.

Modellerin yan tarafında bulunan tek bir tuşa basılarak, Sony MEX-BT2600 gibi bir Bluetooth araç müzik sistemi, Sony DR-BT10 gibi bir Bluetooth kulaklık veya diğer Bluetooth aletlerine bağlantı sağlanarak müzik keyfinin her yerde yaşanmasına olanak tanıyor.

NWZ-A820 Serisi; güvenliği arttırılmış Windows Media Audio (WMA), telif hakkı olmayan AAC, MP3 ve Linear PCM müzik formatları ve fotoğraflar için JPEG dosyaları gibi birçok medya formatını destekliyor. Ayrıca AVC (H.264/AVC) Baseline Profile ve MPEG-4 video kodeklerini de destekliyor.

Yeni NWZ-A820 Serisi, Nisan 2008'den itibaren kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <