Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Leica M8 dede-torun farkına son veriyo

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348331 18-03-2008 09:47 GMT-1 saat    


Leica, nesilden nesile aynı fotoğraf makinesini kullanma düşüncesi ile hareket eden fotoğrafseverlerin bu beklentisini, Leica M8'i dijital teknoloji ile harmanlayarak tasarladığı Ömür Boyu Değer Konsepti ile hayata geçiriyor.
Leica, temeline sürekli güncelleme programını koyduğu uygulama ile yüksek kaliteli Leica M8'i bugünün ve yarının kullanıcılarına en son güncellemeler ve gelişmeler ile birlikte sunuyor.

Leica'nın konuyla ilgili yaptığı açıklamada: Yeni konsept ile hızla değişen Leica markasının değerini korumak istediklerini ve zaman içerisinde yeni ürün özeliklerini güncelleme opsiyonunu sunmak olduğu, görüşüne yer verilirken; bu sayede müşterilerin teknolojik yenilikleri kaçırmayacaklarına olan rahatlık ile fotoğraf ekipmanlarına daha çok yatırım yapmaktan kaçınmayacakları ifade edildi.

Leica M8 sahipleri, yazılım güncellemesinin ötesinde olanaklar sağlayan güncelleme paketi ile; dünyanın neresinde yaşarsa M8'inin alınmasını ve kendisine geri ulaştırmasını talep edebiliyor. Tüm özellikleri Leica teknisyenleri tarafından incelenen, gerekli ayarları yapılan ve en son güncellemeler yüklenen Leica M8'lere bu işlemlerden sonra iki sene fabrika garantisi veriliyor.

Yapılan bakımda; makinelerin LCD ekranı çizilmeyen safir cam ile kaplanıyor. Bunun yanı sıra, analog M sistemi de eklenen makineler daha az ses ve titreme sağlıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <