Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Mobil blog avcunuzun içinde

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348342 19-03-2008 19:02 GMT-1 saat    
Mobil blog avcunuzun içinde

Samsung'un yeni cep telefonu L760, RDS destekli FM radyosu, 2.0 megapiksel kamerası ve mobil blog gibi çokluortam özellikleriyle öne çıkıyor. Webe erişimi kolaylaştıran ayarüze sahip olan L760, mobil blog özelliğiyle çekilen fotoğraf ve videoları Youtube, FaceBook ve Flicker gibi web sitelerine yüklemeyi mümkün kılıyor. UMTS bağlantısı sunan ürün, metalik siyah, safir mavi ve yeşil renk seçenekleriyle son kullanıcıya sunuluyor.
Bilgi için: www.samsung.com.tr


Düşük ışıkta bile net kareler

Sony'nin yeni Cyber-shot modeli S730, küçük tasarımla kolay kullanım özelliklerini birarada sunuyor. 3x optik zoom lense ve 7.2 efektif megapiksel sensöre sahip olan fotoğraf makinesi, düşük aydınlatmalı ortamlarda veya bulutlu havalarda flaş gerektirmeden net renk ve görüntü kalitesi sunuyor. Yüksek hassasiyet modu seçildiğinde ISO değeri 1250'ye çıkan ürün, hareketli nesnelerin çekiminde de yüksek perde hızıyla çekim yapıyor ve başarılı sonuç sağlıyor. Modelin çok noktalı otomatik odak modu, nesne hareketliyken ya da kadrajın ortasında değilken bile keskin görüntü elde etmeyi sağlıyor. 2.4 inç'lik LCD ekranı bulunan ürün, fotoğraf parlaklığını grafik biçiminde gösteren ekran üstü Histogram moduyla ince pozlandırma ayarları yapmaya olanak tanıyor.
Flaş, makro ve kendinden zamanlayıcı ayarları gibi özellikleri bulunan fotoğraf makinesi, ekran tavsiyesi seçeneğiyle de seçilen nesne için çekim modu (shooting Mode) kadranı ile doğru ayarları yapmaya yardımcı oluyor. Ayrıca tercih edilen baskı boyutuna ve bellek durumuna göre optimum fotoğraf boyutunu seçmeyi mümkün kılıyor.
Bilgi için: www.sony.com.tr


LCD televizyonlar için işlemci ailesi

AMD'nin yeni Xilleon panel işlemci ailesi, yüksek görüntü işlemi için gelişmiş hareket dengelemesi ve kare hızı dönüştürme teknolojisi sağlıyor. AMD Xilleon 410, 411, 420 ve 421 panel işlemci ailesi, tam HD çözünürlüğe kadar net görüntü kalitesi sağlıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Samsung tarafından tasarlanan patentli 120Hz Görüntü Destekli Kare Enterpolasyonu (McFi) çözümü için tercih edildi. Samsung'un McFi çözümü ve AMD Xilleon panel işlemciye dayalı Mitsubishi MZW serisi 120Hz LCD televizyonlar, Japonya'da üç farklı genişlik seçeneğiyle satışa sunuldu.
Xilleon panel işlemciler, AMD'nin gelişmiş faz-düzlem korelasyonu teknolojisi sayesinde hareket dengeleme ve kare hızı dönüşümü olanaklarını sunuyor. Bu sayede 100Hz/120Hz LCD TV'lerde tam HD çözünürlüğe kadar kaliteli görüntü işleme özelliği taşıyor. Bunun temelinde işlemcinin yayındaki 24Hz/60Hz sinyalleri algılaması ve kareler arasındaki hareketi belirleyerek arada kalan bu hareketleri yeni karelerle doldurarak sinyali 120Hz'e çevirmesi yatıyor. İşlemciler, üreticilere yüksek düzeyde programlanabilirlik özelliği içeriyor ve LCD panel alt sistemi ya da TV ana kartıyla bütünleştirilebiliyor.
Yeni AMD Xilleon panel işlemcisi, sayısal televizyonlar için sayısal ve analog sinyal alımını, grafikleri, görüntü işlemesini, video çözümünü ve çokluortamı birleştiren yonga üzerinde sistem (SOC) ailesi çözümünü de içeriyor. Xilleon işlemci SOC çözümü Samsung, Mitsubishi ve Westinghouse gibi üreticiler tarafından tercih ediliyor.
Bilgi için: www.amd.comMobil blog avcunuzun içinde

Samsung'un yeni cep telefonu L760, RDS destekli FM radyosu, 2.0 megapiksel kamerası ve mobil blog gibi çokluortam özellikleriyle öne çıkıyor. Webe erişimi kolaylaştıran ayarüze sahip olan L760, mobil blog özelliğiyle çekilen fotoğraf ve videoları Youtube, FaceBook ve Flicker gibi web sitelerine yüklemeyi mümkün kılıyor. UMTS bağlantısı sunan ürün, metalik siyah, safir mavi ve yeşil renk seçenekleriyle son kullanıcıya sunuluyor.
Bilgi için: www.samsung.com.trKlavyelere bahar geldi

Minton'un pazara sunduğu yeni bilgisayar klavyesi MKB 1014, renk seçenekleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeşil, pembe, turuncu ve mavi gibi renk seçenekleriyle sunulan ürün, aynı zamanda yıkanabiliyor. Windows98/Me/2000/NT/XP işletim sistemleriyle uyumlu olan ürün, USB arabirim, PS/2 giriş adaptörü, USB uzatma kablosu gibi araçlara sahip. Elastik yapısıyla kullanıcıya kolaylık sağlayan ürün, esnek ve portatif. Ayrıca ürün sudan ve tozdan etkilenmiyor.
Bilgi için: www.minton.com.tr

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <