Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Acer'dan monitör geçidi

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348441 29-04-2008 12:49 GMT-1 saat    
Acer, yeni dinamik ve şık geniş ekran mönitör serilerini, tüketicilerin beğenisine sundu.

P3 Premium Home

Acer P3 Serisi, ev veya işyerinde, yüksek kalite ve göz alıcı veri ya da medya içeriği sunan şık görünümlü monitör tercih eden kullanıcılar için tasarlanmıştır. 24 inç, 22 inç, 20 inç ve 19 inç olmak üzere dört farklı boyutta sunulan yeni 16:10 geniş ekran monitörler, parlak siyah veya beyaz etkileyici tasarımları ile dikkat çekiyorlar.

P1 Premium Home

Acer, parlak siyah grubu içerisinde hızlandırılmış 2 ms tepki süresi ve gelişmiş dijital HDMI özelliğine sahip dört yeni P1 Premium modelini ( P193WAbd, P223WAbd, P223WAbdr ve P243WAbd ) tanıttı. Acer, yenilikçi tasarım alanları ve ev kullanıcıları için de parlak beyaz monitör serisini tasarladı. P191Wwd ve P223Wwd modellerini içeren şık parlak beyaz serisi, modern evlere çekici bir dokunuş ekleyecek.
Ayrıca P223WAbdr modelinde, iş yerinde tam rahatlık ve ergonomi sağlayan sağlam metal ve çift menteşeli ayak desteği bulunuyor. Sağlam çift menteşeli ekran, yansımayı önlemek ve her türlü ışıkta, en iyi ekran üstü performansını elde etmek için, monitör yüksekliğinin kolayca ayarlanmasına ve kusursuz panel eğimine olanak sağlıyor.

P1 Premium Office

Acer P1 Premium Office serisi, ergonomik ve uzun süreli verimliliğin yanı sıra, ince tasarım ve modern görünüm isteyen Küçük ofis/Ev Ofis ve Dijital Ev kullanıcıları için geliştirildi ve tasarlandı. P1 Premium Office serisi, 19 inç, 22 inç ve 24 inç'lik geniş ekran ürün gamında 2500:1 ile 3000:1 arasında değişen kontrast oranları ile birçok seçenek sunuyor. Tüm bunların yanında P241WB 24 inç geniş ekran modeli, gelişmiş HDMI dijital ara yüzü ile 2 ms'lik tepki süresini birleştiriyor. P1 serisinde, performans ve şıklık ince tasarımda buluşmuş...

X3 serisi

Acer X3 serileri, inç başına mükemmel fiyat, değişmez performans ve değerin yanı sıra, modern geniş ekran tercih eden kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor. Tüm X3 serisi, geniş ekran monitörler, göz alıcı siyah ya da gümüşün iki tonu ile siyah ince tasarımlı çerçeve özelliklerine sahipler. X3 serisi, fiyata önem veren ev ve iş yeri kullanıcılarının yüksek taleplerine uygun olarak tasarlandı.
Küçük harflerle yazılmış metinlerin okunabilirliğini garanti eden X3 Serisi, en son görüntü teknolojilerine sahip. Akıllı Acer monitörler, 3000:1'e kadar geniş kontrast oranı ve 5ms'lik hızlı tepki süresi sayesinde keskin görüntülü videoları ve yüksek kaliteli dijital görüntüleri yakalar ve çoğaltır.
Acer'ın Ekran Ürün Gamında sunduğu P1, P3 ve X3 serileri, Küçük harflerle yazılmış metinlerin okunabilirliğini garanti etmekte ve sahip olduğu en son ekran teknolojileri ile renkli multimedya resimlerini görüntülemektedir.

P193W : 279 USD + KDV
P223W : 349 USD + KDV

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <