Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Foxconn'nun enerji tasarruf çözümleri

kasada enerji tasarrufu

Forumlar / Teknoloji / Teknoloji Haberleri

 
> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348496 29-06-2008 06:03 GMT-1 saat    


Taipei, 10 Haziran 2008 " FOXCONN, TWTC Nangang Computex 2008in en ilgi çekici firmalarından biri oldu. Dünyanın ilk Tam Sistem (Barebone) Enerji Tasarrufu çözümünü sunran FOZCONN, fuarın en çok ziyaret edilen standı oldu. Aynı zamanda, Italya, Japonya ve Amerika Birleşik Devletlerinden gelen hızaşırtmacılar grubu standda iki adet Dünya Reporu kırdı.
Kanal Servisi Bölümü (CSD) başkanı David Chiang, FOXCONN, bu sene tam system (Barebone) enerji tasarrufu çözümünü tanıttı. Sadece Anakart değil, Güç Kaynağı ve Kasa da enerji tasarrufu için tasarlandı. Müşterilerimiz ve Dünya Basını büyük ilgi gösterdi. Intel, AMD ve NVidia ile ortaklıklarımız da ilgi çekmemizde etkili oldu dedi. Mısırdan elde edilmiş plastikten (polylactidePLA) üretilmiş kasa da standın en ilgi çeken ürünlerinden biri oldu.

Ayrıca, FOXCONN bu sene Nangang Fuar Merkezindeki tek hızaşırtma performansını sergiledi. Dünya çapında tanınmış, ABDden KindPin, Italyadan GiorGioPrimo, Japonyadan Fredyama, Duck ve New Beatle gibi birçok birinci sınıf hızaşırtmacı davet edildi. Standda Sıvı Nitrojen ile uluslar arası hızaşırtma yarışmasında iki Dünya Rekoru kırıldı. NVidia n790 SLI Chipsetli ve Intel QX9650 Dreadnought anakartı ile 3dMarkta P23286 (Vantage Performance Preset) skoru elde edildi. BlackOPS platformu ile QX9770 işlemcisi 6137.08MHz çekirdek frekansı ile çalıştırılabildi. Bu canlı uygulamalar, hızaşırtma ile ilgilenen ve ayrıntılarını görmek isteyen kullanıcıların oldukça ilgisini çekti.
5 gün süren Computex Furarı boyunca, sadece binlerce firma FOXCONN standını ziyaret etmekle kalmadı, aynı zamanda fuarın son günü de herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Fuarın sonunda ziyaretçiler, yapılan etkinlikler ve görevlilerin tanıtımları sayesinde Foxconnun ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaştılar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <