Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Mobil çalışanlara ücretsiz baskı yazılımı

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #348497 29-06-2008 06:05 GMT-1 saat    


Mobil çalışanlara ücretsiz baskı yazılımı
Xerox'un 'Mobil Ekspres Sürücü' adlı yazılımı, ofis dışında çalışan ve doküman basmak isteyen herkesin bulunulan ortamdaki bir ağ yazıcısına kolayca bağlanıp, baskı almasını sağlıyor. Xerox, dizüstü bilgisayarları ile her ortamda kolayca baskı alınamaması sorununu giderecek bir yazılımı ücretsiz kullanıma sunarak, çalışma hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Marka bağımsız her yazıcı veya çok fonksiyonlu ofis aracı üzerinde çalışabilecek 'Mobil Ekspres Sürücü (Mobile Express Driver)' adı verilen yeni baskı yazılımı, kendi ofisi dışında bulunan kişilerin, bulunduğu her ortamda sıkıntı yaşamadan doküman basabilmesini sağlayacak. Dizüstü bilgisayarlarında Windows XP veya Vista kullanan herkes,girip yazılımı ücretsiz indirerek, Xerox'un bu yeni çözümünden faydalanabilir.

Mobil Ekspres Sürücü, Xerox'lu mühendisler tarafından, iş nedeniyle sürekli dışarıda olan her sektörden çalışanın nerede olursa olsun baskı yapma ihtiyacına çözüm bulmak için geliştirildi. Yazılım, bulunulan ortamdaki herhangi bir marka yazıcı ve çok fonksiyonlu cihaza kolayca bağlanıyor ve cihazın tüm özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Kullanıcı daha önceden kayıtlı baskı ayarlarına göre de, mekandaki cihazdan istediği gibi baskı alabiliyor.

Mobil Ekspres Sürücüsünü kullanmak için öncelikle bir ağ ortamına bağlanmak gerekiyor. Ağ ortamına bağlandıktan sonra, kullanıcının karşısına ağdaki mevcut tüm yazıcıları otomatik olarak tanımlayan bir menü çıkıyor. Kullanıcının, ekranda çıkan menüden yazıcı tercihini yapmasından sonra, sadece 'yazdır' tuşuna basması yeterli oluyor. Bulunulan ortam sıklıkla gelinen bir çalışma ortamı ise ortamdaki yazıcılar, daha sonraki kullanımlar için 'My Printers (Benim Yazıcılarım)' klasörüne kaydedilebiliyor.

'Global Baskı Sürücüsü (Global Print Driver)' adlı yeni bir yazılımı da kurumlara ücretsiz sunuyor. Bu yazılımla IT yöneticileri, ağ ortamında tanımlanan her yazıcı ve çok fonksiyonlu ofis aracını tek tek tüm bilgisayarlara tanıtma zahmetinden kurtulmuş olacak. Bu yazılım ayrıca, ağ ortamına sonradan eklenecek ofis araçlarının yazılım sürücülerinin de tek tek her bilgisayara indirilmesi ihtiyacını ortadan kaldıracak. IT yöneticileri, aynı zamanda bu yazılım ile ağ ortamındaki tüm yazıcı ve çok fonksiyonlu ofis araçları üzerinde bulunmasını istedikleri ayarları ve yetkilendirmeleri sadece Xerox Global Baskı Sürücüsü üzerinde yapabilirken, bütün kullanıcılar önceden tanımlanmış ayarlara göre baskı alabilecek.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <