Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Performans Test Cihazı Türkiyede İlk ve Tek

> 1 <

dinleme12

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 14-11-2013 10:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #352051 31-03-2014 13:43 GMT-1 saat    
Türkiye'de ilk ve TEK "iOBD2 Cep telefonundan Araç Onarım, Analiz ve Performans Test Sistemi"
Özel servislere servet ödemeye son.
iOBD2 ile artık aracınızı Android veya IOS cep telefonunuzdan kendiniz onarın. Aynı zamanda perormans analizi yapın. Tork ve beygir değerlerini alın

--Arıza Kodu Okuma--
--Arıza Kodu Silme--
--Servis Lambası Söndürme--
--Canlı Değer okuma--
--Araç performans Testi--
--Dynometre testi--
--0-100km süre testi--
--0-400 m hız test--
--Seyehat geçmişi Kaydı--
--ve çok daha fazlası--
IOBD2 Nedir?
IOBD 2 Aracınızın motor ve elektronik aksam bilgilerine cep telefonunuz aracılığı ile mobil bağlanmanızı sağlayan son teknoloji bir üründür. Android yada IOS işletim sistemli cihazınıza indirdiğiniz IOBD 2 uygulaması ile çalışan IOBD2 tek bir ürün ile KABLOSUZ ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI, PERFORMANS TESTİ VE SEYEHAT GEÇMİŞİ KAYDI yapmanızı sağlar. Bu sayede servislere servet ödemekten kurtulur ve aracınızın günlük bakım ve analizini kendiniz kahvenizi yudumlarken yapabilirsiniz.
IOBD2 sayesinde aracınız hakkında daha fazlaya bilgiye dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Periyodik bakım öncesi yada uzun yol öncesi size vereceği bilgilerle siz ve sevdikleriniz için profesyonel bir asistan olan IOBD2 Türkiye'de ilk defa sizlerle.
IOBD2 Nasıl Çalışır
IOBD 2 en kolay kurulum şekli olan Tak-Çalıştır mantığı ile çalışır. Kibrit kutusu büyüklüğündeki bu ürünü aracınızın direksyon altında yada koltuk kenarında bulunan OBD 2 soketine takmanızla ürün çalışmaya başlayacaktır(Eğer soketi bulamadıysanız resimli soket listesi için Tıklayınız). 2. Adımda ise cep telefonunuza indirmiş olduğunuz IOBD2 uygulamasını çalıştırarak araç ile bağlantı kuruyoruz. Son adımda ise program açılır açılmaz bize sorulan araç markası, modeli ve yakıt türü seçeneklerini kendimize göre seçmemizle kurulum tamamlanmış oluyor. Artık aracınızı test etmeye onarmaya başlayabilirsiniz.
IOBD2 ile Neler Yapabilirim
IOBD2 ile aracınızın motor ve elektronik aksamlarının tümüne tam yetki sağlarsınız bu sayede ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI, PERFORMANS TESTİ YADA SEYEHAT GEÇMİŞİ KAYDI YAPABİLİRSİNİZ.
Canlı Gösterge Değerleri Okuma
IOBD 2 ile aracınız hareket halindeyken yada beklerken aracınızla ilgili tüm canlı değerleri cep telefonu ekranınızda görmenizi sağlar . İOBD2 anlık hız, anlık devir , motor ısısı, yağ sıcaklığı, yakıt durumu, yedek depo yakıt durumu, tüm araç sensör leri ve basınç düzeyleri gibi canlı değerleri sizinle paylaşarak aracınızın mekanik aksamındaki tüm hareketi an an izleme olanağı sağlar.
Bunlara ek olarak bu bilgileri kaydedebilir tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
Arıza Tespiti ve Onarımı
IOBD2 ile araç beyninden OBD soketine iletilen evrensel DTC kodlarına erişebilirsiniz. Ekrandaki bu hata kodlarına tıklayarak arıza detaylarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu arızaları eğer geçici arızalar ise düzeltebiliyorsunuz. Eğer mekanik bir sorun yaşıyorsanız da konuyla ilgili çözüm önerilerine program aracılığı ile erişebiliyorsunuz.
Bu sayede aracınız hakkında istediğiniz zaman istediğiniz yerde bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu sayede aracınız bakına girmeden önce hatalarını siz önceden görebiliyor yada aracınız arızalandığında, arızaya sebep olan parçayı tespit edebiliyorsunuz.
Artık servislere servet ödemeyin kendi aracınızı kendiniz tamir edin. Arızalı parçayı siz tespit edin.
Seyehat Geçmişi
IOBD2 sayeesinde aracınızın nezaman nerede olduğunu görebilir gidiş güzergazını harita üzerinde görebilir ve bunlara ek olarak hız ve yakıt durumunu görebilirsiniz.
İş hayatında kullanılmak üzere tasarlanmış bu özellik sayesinde filonuzun detaylı hareket ve tüketim dökümlerini canlı değer ve sağlık durumlarını dilediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.
Extra Özellikler
IOBD2 ile göstergeye müdahale edebilen araçlarda aracın ECU'dan gelen orijinal KM sini okutabilir ve özellikle ikinci el araç alırken KM düşürülme tehlikesine karşı önlem alabilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER
1-)OBD2 ve EOBD soketlerini destekler
2-)SAE J1850,SAE J1850
ISO9141-2,ISO14230-4
3-)ISO14230-4,ISO15765-4
SO15765-4,ISO15765-4
ISO15765-4,SAE J1939
USER1,USER2
protokollerinin tümünü
destekler
GENEL ÖZELLİKLERİ
--1996 sonrası tüm OBD2 araçlarını destekler--
--Tek dokunuşla araç durumu görüntüleme--
--Aracın her donanımına bağlanma--
--Araç sürüş detayları kaydetme ve inceleme--
--Kaydedilen değerleri bir önceki kayıtlarla karşılaştırma--
--Arıza kodlarını okuma ve silme--
--Android ve iPhone uygulamaları--

www.iobd2.us

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <