Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Windows XP Service Pack 3

Windows XP Service Pack 3

4.6 / 5 - 41 oy

Sistem Yönetimi

>

XP için Son Servis Paketi


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yönetimi

Windows XP 'ye hayran olan kulanıcılar için en son gücellemeler bu pakette.

Windows XP 'ye hayran olan kullanıcılar, son güncellemeler bu pakette. Windows XP'yi seven ve sistemi vistaya elverişli olan birçok kullanıcı var ancak onlar için Windows XP hiçbir şeye değişilmez bir işletim sistemidir, gerçekten de günümüzde çok sevilen bir işletim sistemidir Windows XP bunu kullanıcılarından da anlayabilirsiniz, yani kullanıcı sayısından da çıkarabilirsiniz.

Özelliklede Windows XP'sini Türkçe kullanan kullanıcılar için büyük bir yenilik inanılmaz, güncelleme, Windows XP Service Pack 3 Türkçe siz değerli Windows XP kullanıcıları için Yeni KlasöR 'de. Windows XP gerçektende dünya çapında oldukça yankı bulan bir işletim sistemi oldu inanılmaz bir kullanıcı kitlesine sahip olan Windows XP, bunu fırsat bilerek sürekli olarak kullanıcılarını tatmin etmek için güncelleme paketlerini piyasaya sundu.

Tatmin etmekten kastımız ise, Windows XP'de bulunan birçok hata, bu hatalar özelliklede profesyonel Windows XP kullanıcılarının çok başını ağrıtıyor ve de kullanıcıların işlerini zorlaştırabilecekte olan bu bazı istenmedik hatalar birçok kez düzeltilmeye çalışılsa da bunları düzeltmek Microsoft' un zamanını alabilirdi hem de bu hatalar Windows XP piyasaya sürüldükten sonra çoğalmaya başladı yada bu hatalar bulunmaya başladı diyebiliriz.

İşte bu hatalardan dolayı Microsoft kullanıcısını tatmin etmek ve daha kaliteli daha kullanışlı bir Windows XP için kolları sıvadı ve sürekli hatalarını gidermek ve en son Windows XP'ye uyan programları bir arada toplayarak gereken güncelleştirmeyi oluşturmak ve kullanıcısının baş tacı olmak için Servise Pack'ler piyasaya sundu ve bu Service Pack'lerden ilki oldukça beğenildi özelliklede Windows XP hayranları tarafından beğeni ile karşılandı. Sonraları Microsoft beğenildiğini görünce Service Pack 2'yi piyasaya sundu ve oldukçada Windows XP kullanımı dönemde hızla arttı.

Ancak her geçen gün Windows XP'bin güvenlik açıkları bulunuyor ve bunlar kullanıcının canını sıkmaya devam ediyordu ve zaman zaman bu güvenlik açıkları ve hatalar konusunda Service Pack 2 bile yetersiz kalıyordu, bunun için Microsoft gereken ilginin artması ve Windows XP kullanımın artması ve de en son güncellenmelerin kullanıcısının elinde olması için piyasaya Windows XP Service Pack 3'ü sundu. İlk önce karşımıza İngilizce olarak çıkan Windows Service Pack 3 şuan Türkçe olarak da ücretsiz bir şekilde kullanıcısı ile birlikte.

Service Pack 3 ile neler mi yaparsınız, Windows XP'den gereken performansı daha etkili bir şekilde alabilirsiniz, Windows Xp'nin hızını ve kalitesini daha iyi bir şekilde hissedebilirsiniz. Windows XP'niz hatalarından daha da büyük oranda arındırılmış bir şekilde sizinle olur, daha güvenli ve daha güncel bir Windows XP için Service Pack 3 ücretsiz ve Türkçe bir şekilde sizinle.

Bu sefer Windows XP'inizin hızlanmasını beklemeyin, çünkü Windows XP service pack 3 sisteminizin hızlanması için değil, Windows XP üzerindeki hataların minimuma indirilmesi, en son güncelleştirmelerin sisteminizde olması ve ağ bağlantılarınızdaki işlemlerinizin kolaylaşması için gereken bir güncelleştirme paketidir, özelliklede güvenlik sıkıntısı çekenler için hazırlanmış olduğu da dikkatimizi çekti. En güncel ve daha güvenilir bir Windows XP için Windows XP Service Pack 3'ü kesinlikle denemelisiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. Coqertrwen yolladı.   05-05-2008 19:59  

Sağol Mehmet.:)


2. IV yolladı.   06-05-2008 13:42  

Rica ederim...


3. venoM yolladı.   11-05-2008 18:12  

kaç bit hocam bu 4 gb ram i görür mü?


4. IV yolladı.   14-07-2008 13:03  

Denemedim ama görür heralde.


5. sKy_X yolladı.   16-08-2008 16:16  

mehmet süpersin Lem


6. alp2009 yolladı.   26-01-2009 03:31  

napıyonz alah aşkjavascript:none();ına[img][img][/img][/img]


7. alp2009 yolladı.   26-01-2009 03:32  

hey
size
diyom