Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Acala 3GP

Acala 3GP

4.2.5

5.0 / 5 - 50 oy

Video Kodekleri

>

Ücretsiz 3GP Video Dönüştürücü


Program İndir > Video > Video Kodekleri

Program ile popüler video biçimlerini 3GP yani cep telefonunuza uyumlu bir hale getirebilir cep telefonu ortamındada videolarınızı izleyebilirsiniz.

Program günümüz internet dünyasının en popüler video biçimleri olan DivX, XviD, AVI, MPG, MPEG, VOB, VCD, SVCD gibi popüler video biçimlerini cep telefonunuzun çalıştırabileceği bir dosya formatı olan 3GP formatına kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Her zaman bilgisayarınızda izlediğiniz videolarınızı cep telefonunuza aktarmak istiyorsunuz ama aktaracağınız videonun formatı cep telefonunuzun desteklemedği bir format, bu gibi durumlarda cep telefonlarına en uygun dosya formatı hiç kuşkusuz; 3GP formatıdır, bu dosya formatı sayesinde bilgisayar ortamında çalıştırdığınız videoları cep telefonunuzdada oynatabilirsiniz, tabi bunu dönüştürmek içinde profesyonel bir yazılımdan yardım almanız gerekecektir buda Acala 3GP Movies Free, Acala 3GP Movies Free ile popüler video formatlarını DivX, XviD, AVI, MPG, MPEG, VOB, VCD, SVCD gibi video formatlarını 3GP cep telefonu formatına kolay ve profesyonel bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Program diğer dönüştürücü yazılımlar gibi dönüştürme işini bir işgenceye çevirmiyor, diğer yazılımlarda 5-10 dakikalık videoları bile dakikalarca beklemek zorundasınız özelliklede dönüştürülmesi zor bir formata dönüştürürken 3GP cep telefonu formatı gibi çok uzun ve sıkıcı bir iş olabilir, ama bu harika yazılım ile bu işlem çok kolay ve çok kısa zamanlarınızı alacak şekilde tasarlanmıştır, 2 saat gibi dev bir videoyu bile 10 dakika gibi kısa bir sürede az öncede dediğimiz gibi çevrilmesi zor olan bir formata yani 3GP formatına dönüştürebilir...

Çevirme işlemlerini yüksek kaliteden taviz vermeksizin hallediyor, yani çevireceğiniz kalitedeki videoları kalitesini bozmadan hatta kalitesine kalite katarak halleden bir yazılımdır. Büyük bir özelliği daha, harika ve kullanımı koaly kullanışlı yeni arayüzü sayesindede kullanıcılarını büyük bir kolaylık ve kullanım keyfi yaaştan program gerçektende bir harika.

Program harika dedik ama tek bir kötü yanı dezavantajı, özellik kısıtlamalı bir yazılım olmasıdır, program dönüştürme yapacağınız videonun sadece yarısını %50'sini 3GP formatına çeviriyor yoksa başka hiçbir kusuru olmayan bu yazılımın tam sürümüne 20$ gibi küçük bir ücret karşılığı elde edebilir sınırsız bir şekilde kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz...

Program çok küçük boyutlu her kullanıcayıya hitap eden bir yazılımdır tam bir kota dostu yazılımdır, programın tek dezavantajı olan yarı video dönüştürme özelliği sizin için tek sorun olacaktır., Ayrıca kullanımıda oldukça kolaydır her isteyen kullanabilir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış