Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Adobe Flash Player Linux

Adobe Flash Player Linux

11.5

4.9 / 5 - 45 oy

Linux Programları

>

Linux için Adobe Flash Player


Program İndir > Diğer İşletim Sistemleri > Linux Programları

Linux için Adobe Flash Player oynatıcısının son sürümü.

Adobe Flash Player Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcı eklentisidir. Dünya çapında yapılan websitelerindeki interaktif animasyonları görüntülemenizi sağlar.

Adobe Flash Player linux son sürümünde artık HD video desteği de geldi. Böylece internet üzerinden HD video ve TV izleme desteği sağlanmış oldu.

Adobe flash player linux ayrıca milyonlarca flash oyunu oynayabilmek için gerekli bir eklentidir.

Apple'ın reklam mı izleyeceksiniz diye destek vermediği flash player aslında internet kullanıcılarının tamamına gerekli olan bir yazılım. Üstelik tarayıcınızda flash block eklentisi ile flash reklamlarını engellemek mümkün.

Flash player son sürümlerinde yine tam ekran desteği ekledi. Böylece tam ekran film, video izlemek mümkün hale geldi. Ayrıca Adobe firması, Windows, Linux, Mac ve Android için aynı anda flash player sürümleri çıkarıyor.

Linux için eski Adobe Flash Player:

Linux işletim sistemleri için son Flash yürütücüsü hazır. Adobe Flash Player 9 ile Linux işletim sistemlerinde web üzerinden Flash içeriklerini oynatmak, eskisine nazaran yaklaşık 10 kat daha hızlı. Windows ve Mac OS X için bundan yaklaşık 6 ay önce çıkarılan Flash 9, geç de olsa Linux kullanıcılarını sevindirecek.

Linux işletim sistemlerinde Flash oynatıcısının bundan bir önceki sürümü Flash Player 8 değil 7 idi. Adobe firmasının Macromedia'yı satın aldığı dönemde Linux kullanıcıları için Flash Player 8 üretilmemişti. Linux için Flash 9, Firefox, Mozilla ve SeaMonkey tarayıcılarında sorunsuz çalışıyor. Ancak Adobe firması, Opera, Konqueror veya Netscape kullanan Linux severlerin birtakım sorunlar yaşayabileceğini belirtiyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış