Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DirectFlashDown

DirectFlashDown

1.01

4.6 / 5 - 83 oy

Download/Upload Yöneticileri

>

Flash İndirme Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Download/Upload Yöneticileri

İnternetteki flash dosyalarını sisteminize kolayca kayıt edebilirsiniz.

İnternet ortamında artık birçok sitede flash destekli dosyalar var, bunların dosya formatları swf internet kullanan hemen hemen her kullanıcı bilir, bu dosyaları sisteminize kayıt etmek isterseniz sağ tıklayıp dosyayı farklı kaydet yapamazsınız, bunun için özel bir dosya indirme yazılımına ihtiyacınız var.

Kullandığınız dosya indirme yöneticisinden oldukça memnunsunuz, başka bir yazılım kullanmak ve denemek istemiyorsunuz, yani artık o dosya indirme yöneticisine alıştınız. Başka bir yazılım ile düzeninizi bozmak istemiyorsunuz, yalnız kullandığınız dosya indirme yöneticinizin flash dosya indirme desteği yok yani internetten her dosyayı indiriyor ancak swf yani flash dosyalarını indirmiyor, ne yapmalısınız bu konuda...

Eğer böyle bir sıkıntınız varsa DirectFlashDown 1.01 tam size göre bir yazılım, bu yazılım sayesinde internet üzerindeki bütün flash destekli dosyaları kolayca hemen indirebilirsiniz direk olarak sisteme indirebileceğiniz bu flash dosyalardan flash oyunları da sisteminize indirme olanağına da sahip oluyorsunuz, hem sürekli oyun oynayarak kotalı bir kullanıcıysanız kotanızı harcamamış oluyorsunuz, hem de sisteminizde internet olmadan da flash oyunları oynayabiliyorsunuz.

Yazılım kolay kullanımlı bir yazılımdır aynı zamanda, yazılım kullandığınız internet tarayıcınıza bir araç çubuğu olarak yerleşir ve her flash destekli dosyayı kolayca sisteme direk olarak indirmenize yardımcı olan bir yazılımdır. Ayrıca yazılım flash taraması da yapabiliyor, bir web sayfasının adresini yazılıma yazın ve o web sayfasına ait flash dosyalarını kolayca bulun. Yazılım üstelik sık kullanılanlar menünüze de yerleşebilir ve oradan da yazılıma erişebilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış