Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

602PC SUITE 4.2

602PC SUITE 4.2

4.4 / 5 - 43 oy

Cad & Sözlük

>

Alternatif bir ofis programı.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Cad & Sözlük

602 PCSuite,Microsoft® Office ile aynı doküman formatlarını (.DOC&.XLS) kullanıp aynı görüntü ve hissi veriyor. Uygunluğunu ve format seçme şansınızı koruyarak, 602PC Suite Microsoft®Office 2003'e göre 90 % ucuzlukta elde edilebilinir.PDF Dönüştürme:
Herhangi bir 602PC Suite uygulamasından Adobe® Acrobat PDF (Portable Document Format) yaratılabilinir. Dokümanları, excel çalışma tablolarını ve dijital fotoğrafları bu yaygın, kabul görmüş formata çabuk ve kolay çevirebilir, online dağıtabilirsiniz.

Döküman Exel Sayfalarını Yaratma:
Doküman ve excel çalışma tablolarını yaratma, düzenleme ve denetleme yapan bu biraraya getirilmiş çözüme, Microsoft® Office'le tıpatıp benzeşen birçok özelliği ile çok şaşıracaksınız.

Digital Fotoğrafları Düzenleme:
602PC Suite; dijital fotoğraf hevesinize köklü bir çözüm sağlıyor. Fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilir, eklemelerde bulunabilir, çıktısını alabilir, sunabilir veya paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sanal albümlerde organize edebilir ve bu albümleri kolaylıkla internette, fotoğraf CD sinde, yada e-posta ile basitçe yayımlayabilirsiniz.

Online Döküman Paylaşımı:
Aynı şekilde dokümanlarınızı sabitdiskinize kaydeder gibi online olarak yaratabilir ve yayımlayabilirsiniz. 602PCSuite, eDock Server' la birlikte kolay doküman paylaşımı ve standart web gözatıcı kullanarak herhangi bir yerden erişmenizi sağlar.

Kolay Satın Alma ve Lisanslama:
Uygun çoklu kullanıcı lisansı 3 kullanıcı ile başlar. Organizasyon için satın alınmış her çoklu kulllanıcı lisansı, bu yazılımı çalışanların ev bilgisayarlarına yükleme imkanı sunar. Çok basit, bir defaya mahsus yazılım tescili bütün bir organizasyon için gerekli ve de yeterlidir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış