Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

PMCLEAN

PMCLEAN

0.9

4.7 / 5 - 75 oy

Pop-Up & Spyware

>

Bu program internet gezisi sırasında bırakmış olduğunuz her türlü bilgiyi, izi oratdan kaldırır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Pop-Up & Spyware

Bu program internet gezisi sırasında bırakmış olduğunuz her türlü bilgiyi, izi oratdan kaldırır. Program ile arkanızda bilgi bırakmazsınız. Program internette gezmiş olduğunuz verileri, bırakmış olduğunuz izleri ortadan kaldırır. Ve herhangi bir veri hırsızlığına uğramaktan sizi kurtarır.Siz bazen internette dolaşırken farkında olmadan arkanızda iz bırakırsınız, bunları ortadan kaldırmayı boşverin bunları takip etmek aklınızda tutmak bile bir işgencedir. İşte program sizin bu derdinize bir son veriyor internette rahat rahat dolaşabilirsiniz sizin döküntünüzü, bıraktığınız izleri temizleyen bir yardımcınız var...

Program İnternet Explorer yerine Phoenix/Firebird/Firefox ve Mozilla ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. Eğer bu tarayıcılardan birilerini kullanıyorsanız, program size bunları sağlar; tarayıcı geçmişini otomatik siler, girdiğiniz kullanıcıbilgilerini siler, ve geri dönüşüm kutusunu siler.

Program çok küçük boyutlu her kullanıcayıya hitap eden bir yazılımdır tam bir kota dsotu yazılımdır, ücretsiz olmasıylada birlikde ne kullanım kısıtlaması nede özellik kısıtlaması yaşarsınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış