Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

SpyPal

SpyPal

2008 5.2

4.5 / 5 - 72 oy

Pop-Up & Spyware

>

Klavyenizdeki hareketleri ayrıntılı bir şekilde kayıt eden bir yazılım.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Pop-Up & Spyware

Klavyenizdeki hareketleri ayrıntılı bir şekilde kayıt eden bir yazılım. Yazılım ile klavye kullanarak kullandığınız her yazılımıda yaptığınız işleri bu yazılım ile kontrol edebilirsiniz, yani kendinizi kontrol etmeyeceksiniz, ancak yazılım ile izlemek istediğiniz kişiyi bu casus yazılım ile kolayca izleyebilirsiniz. Klavyesinden çıkan her kelimeyi size en ayrıntılı şekilde kaydeder ve önünüze sunar. Tam bir profesyonel. 2008 sürümü ile Türkiye'de sadece Yeni KlasöR 'de

Peki klavye kullanılan yazılımlardan kastımız ne? Yazılım ile sohbet programlarındaki konuşmaları, gezilen web sitelerini ve e-postaları koalyca kaydedebilirsiniz, ve izlemek istediğiniz kişinin yaptığı işleri sohbet programlarıdaki yazışmalarını kolayca izleyebilirsiniz. Bu konuda tam bir profesyoneldir SpyPal 2008 5.2 Yazılım demo sürümü ile şuan günümüzde piyasada, ancak genede yazılımı deyebilir memnun kalırsanız satın alabilirsiniz, 59.99 $ gibi bir ücret karşılığında.

Yazılımı ister herkesin önünde, yani her kullanıcının görebileceği şekilde kullanabileceğiniz gibi dilersenizde yazılımı gizli modda kullanabilirsiniz, işte en büyük olay burda, yazılımı gizli modda çalıştırırsanız izlemek istediğiniz kişinin yazılımdan asla haberi olmuyor yani tabiri caizse ruhu bile duymaz. Ayrıca tam bir engelleyici yazılımdır. Yazılım sayesinde çocuklarınızın güvenliğinide sağlayabilirsiniz. Bilgisyardaki istediğiniz herşeyi engelleyebilirsiniz.

Genel Özellikleri:
- Web site bloklama
- IM/E-posta bloklama
- Ne kadar zaman açık olunduğunu kaydetme
- Ekran kaydı (JPEG biçiminde)
- Açılan program kayıtları
- İnternette girilen sitelerin kaydı
- IM (Windows Live Messenger, Yahoo! vs..) program kaydı
- E-posta kaydıBunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış